Taco Hemingway bez wąsów! Jak wygląda raper bez zarostu?!

2019-04-10 11:29
Taco Hemingway bez wąsów! Jak wygląda raper bez zarostu?!
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS Taco Hemingway bez wąsów! Jak wygląda raper bez zarostu?!

Filip Szcześciak, powszechnie znany jako Taco Hemingway, postanowił pokazać się bez wąsów. Niektórzy twierdzą, że ta metamorfoza zwiastuje nadejście zupełnie nowego projektu muzycznego. Jak teraz wygląda twórca hitu Fiji? Przekonajcie się - wchodząc na ESKA.pl - jak bardzo zmieniła się gwiazda polskiej sceny hip-hopowej!

Taco Hemingway bez wąsów to niecodzienny widok. Gwiazda polskiej sceny hip-hopowej przyzwyczaiła już wszystkich do tego, że ma zarost. Z charakterystycznym wąsem występował przez kilka lat kariery i rzadko kiedy eksperymentował ze swoim wyglądem. Ciężko było znaleźć zdjęcie Taco Hemingwaya bez wąsa. Do tego momentu, bo okazuje się, że współautor sukcesu projektu Taconafide zdecydował się zrezygnować z charakterystycznego wizerunku!

Zobacz: Taco Hemingway rapuje po angielsku - NOWA PIOSENKA hitem jak Fiji?

Przeczytaj też: Taco Hemingway - fani rapera trollują Tomasza Lisa! Akcja internautów bawi do łez!

Taco Hemingway bez wąsa - zdjęcie

Taco Hemingway bardzo rzadko dzieli się z fanami wydarzeniami ze swojego życia. Jego aktywność na Instagramie jest bardzo niska, więc każde nowe zdjęcie wzbudza wśród fanów ogromną radość. Zadowoleni, ale jednocześnie lekko zszokowani byli fani, którzy zobaczyli zdjęcie z 7 kwietnia 2019. Internauci momentalnie zażartowali z nowego wizerunku artysty. Pod postem pojawił się fragment tekstu z piosenki Deszcz na betonie, którą gramy na antenie Radia ESKA: Incognito kiedy nie mam zarostu:

Tak wygląda Taco Hemingway bez wąsa!

Najnowsze