Taco Hemingway rapuje po angielsku - NOWA PIOSENKA hitem jak Fiji?

2019-03-30 14:45 M.C.
Taco Hemingway rapuje po angielsku - NOWA PIOSENKA hitem jak Fiji?
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER / EAST NEWS Taco Hemingway

W sieci pojawił się nowy utwór, w którym rapuje Taco Hemingway! Fani artysty, a tych w Polsce jest naprawdę wielu, czekali na taką wiadomość od miesięcy. W nowym kawałku Taco Hemingway wraca do rapowania po angielsku. Czy piosenka ma szansę stać się hitem na miarę Fiji? Przekonacie się słuchając kompozycji na ESKA.pl.

Taco Hemingway rapuje po angielsku w nowej piosence, która właśnie trafiła do sieci! Taka wiadomość to coś, na co czekali wszyscy wielbiciele artysty. Taco Hemingway już od kilku lat włada polską sceną hip-hopową. Wielkimi sukcesami okazały się jego dwa ostatnie projekty - solowa płyta Café Belga i nagrana w ramach duetu Taconafide Soma 0,5 mg. Jednym z hitów pierwszego z wymienionych albumów, był utwór Fiji. Czy nowa piosenka osiągnie równie wielką popularność?

Przeczytaj: Taco Hemingway - wyciekł fragment nowego utworu!

Taco Hemingway w piosence polskich DJ-ów

Nowa piosenka, w której możemy usłyszeć rap Taco Hemingwaya, pojawiła się na płycie duetu Catz 'n Dogz, który tworzą Wojciech Tarańczuk i Grzegorz Demiańczuk. Polacy obracają się w klimatach house, techno, hip-hopu i muzyki elektronicznej. Ich najnowszy krążek nosi tytuł Friendship. Do nagrania piosenek na album, postanowili zaprosić gwiazdy. Wśród nich znalazł się Taco Hemingway.

Taco Hemingway rapuje w Yi Fang duetu Catz 'n Dogz

Raper pojawił się w utworze zatytułowanym Yi Fang. Taco rapuje w tym kawałku po angielsku. O tym, że świetnie nawija w tym języku, mogliśmy się przekonać słuchając jego pierwszego wydawnictwa, czyli EP-ki Young Hems. Jak brzmi Yi Fang? Naszym zdaniem, jak hit, który powtórzy sukces Fiji! Posłuchajcie sami.

Przeczytaj
Taco Hemingway - fani rapera trollują Tomasza Lisa! Akcja internautów bawi do łez!

Autor: fot./screen/youtube.com/Taco Hemingway / fot. WBF

Taco Hemingway i Tomasz Lis

Media już od wielu miesięcy rozpisują się o Taco Hemingwayu i Idze Lis. Związek rapera i córki słynnego dziennikarza to wciąż gorący temat także w sieci. W internecie całą sytuację traktuje się jednak z przymrużeniem oka. Ostatnio internauci postanowili w bardzo oryginalny sposób przypomnieć Tomaszowi Lisowi, z kim chodzi jego córka. Na ESKA.pl zobaczycie efekt ich zabawnej akcji.

Najnowsze