Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - odcinek 3. Jakie piosenki usłyszymy? [TYTUŁY]

2020-02-16 11:44 RW
Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - odcinek 3. Jakie piosenki usłyszymy?	[TYTUŁY]
Autor: screen z filmu na YouTube: "Szansa na sukces" – Eurowizja 2020 – Zwiastun odc. 2 (YouTube.com/ TVP VOD) Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - odcinek 3. Jakie piosenki usłyszymy? [TYTUŁY]

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 wkroczyła w decydujący etap. Poznamy bowiem trzecią, ostatnią osobę, która razem z Kasią Dereń i Alicją Szemplińską powalczy o bilet do Rotterdamu. Jakie piosenki wykonają uczestnicy? Co będzie się działo w trzecim odcinku preselekcji? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl.

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - piosenki, które wykonują uczestnicy, zgodnie z obowiązującym regulaminem, losuje Artur Orzech. Prezenter podczas odcinka podchodzi do specjalnego kącika z ponumerowanymi szarfami i ciągnie za jedną z nich. Opisane liczbami koperty pod swoją opieką mają jurorzy i to właśnie oni przedstawiają uczestnikom tytuł ich utworu, w którym muszą się sprawdzić. Pierwszy odcinek poświęconym był hitom zespołu Abba. Jury, w składzie Michał Szpak, Cleo i Gromee, najlepiej oceniło występ Kasi Dereń. To właśnie ta wokalistka pojawi się 23 lutego w wielkim finale na żywo. W ostatnim odcinku dołączyła do niej Alicja Szemplińska, która wyśpiewała sobie awans śpiewając hit To nie ja. Kto będzie trzecią osobą, która pojawi się w finale? Kto powalczy o bilet do Rotterdamu? Przekonamy się już 16 lutego 2020!

Zobacz: Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - FINAŁ. Uczestnicy, którzy walczą o wygraną preselekcji

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - odcinek 3

Jakie piosenki w 3. odcinku Szansy na Sukces Eurowizja 2020? Będą to największe hity zespołu The Beatles. W drugim odcinku pojawi się Nick Sinckler, Adrian Makar, Marzena Ryt, Marek Kaliszuk oraz między innymi Albert Cerny z zespołu Lake Malawi. Co, kto zaśpiewa? Ujawnimy już niebawem - bądźcie czujni!

Zwycięzcę trzeciego odcinka eurowizyjnej Szansy na Sukces wybiorą artyści mający już doświadczenie związane z występami na Eurowizji. Tak, jak w przypadku pierwszego i drugiego odcinka na kanapie jury zasiądzie: Cleo, Michał Szpak i Gromee. W odcinku finałowym, o wyborze reprezentanta Polski na Eurowizji decydować będą widzowie i Telewizja Polska.

Najnowsze