Sylwia Grzeszczak z Radiem ESKA zagrała dla Ukrainy! [KONCERT]

2022-03-18 19:52
Sylwia Grzeszczak i Radio ESKA zagra dla Ukrainy! Kiedy i gdzie oglądać koncert?
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Sylwia Grzeszczak i Radio ESKA zagra dla Ukrainy! Kiedy i gdzie oglądać koncert?

Sylwia Grzeszczak stanęła na ESKOWEJ scenie, a wszystko po to, by włączyć się do pomocy ofiarom wojny w Ukrainie. Diwa polskiej muzyki zaśpiewała doskonale znane Wam hity, ale również odpowiedziała na kilka pytań Kasi Węsierskiej. Jeśli przegapiliście, to obejrzyjcie koncert już teraz!

Koncert Sylwii Grzeszczak na idealne zakończenie pracowitego, przepełnionego niepewnością tygodnia! Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej sprawiła, że przenieśliśmy się do spokojnego świata i choć na chwilę zapomnieliśmy o otaczającej nas rzeczywistości. Artystka, która wydała ostatnio singiel Dżungla, chętnie włączyła się do naszej akcji Gramy dla Ukrainy. Ważna jest dobra zabawa, ale zdecydowanie priorytetem jest pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Dołączyliśmy do zbiórki i zapewniamy, Ukraino, nie zostawimy Cię w potrzebie! Już teraz możecie dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc najbardziej potrzebujących.

Viki Gabor z ESKĄ zagrała dla Ukrainy. Duże emocje podczas występu [KONCERT]

Sylwia Grzeszczak - koncert Gramy dla Ukrainy

Gramy dla Ukrainy, bo doskonale wiemy, jak ważna jest teraz solidarność, jedność i wiara w to, że będzie dobrze. 18 marca 2022 Sylwia Grzeszczak pojawiła się na naszej scenie i zaśpiewała hity:

  • Prawda o nas
  • Dżungla
  • Co z nami będzie
  • Male rzeczy

A także utwór Tamta dziewczyna ze specjalnym, gościnnym udziałem Kasi Węsierskiej z Radia ESKA. 

ESKA Live | Gramy dla Ukrainy

Gramy dla Ukrainy w naszym specjalnym koncertowym studio. Za nami już pełny emocji występ Viki Gabor, która dla wszystkich w Ukrainie zaśpiewała hit Moonlight, Napad na serce, czy chociażby swój megahit Superhero. Teraz czas na Sylwię Grzeszczak, ale wkrótce odkryjemy kolejne znane, wasze ulubione muzyczne osobistości! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze