Sylwester Marzeń

i

Autor: Materiały prasowe

Sylwester z Dwójką 2021/2022 - kto wystąpi? [GWIAZDY, PROGRAM, PROWADZĄCY, WYKONAWCY]

2021-12-30 14:45

Sylwester z Dwójką to co roku jedno z największych wydarzeń telewizyjnych w naszym kraju. Telewizja Polska od wielu lat organizuje wielkie widowisko muzyczne, na którym nie brakuje największych polskich gwiazd oraz zagranicznych gości. W tym roku impreza wróci do Zakopanego. Co wiemy na temat koncertu?

Sylwester z Dwójką 2021/2022 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych tego roku. Telewizja Polska od lat organizuje Sylwester Marzeń, czyli huczny koncert, na którym zawsze pojawia się plejada gwiazd. W przeszłości pojawiły się tam nawet takie nazwiska jak Natalia Oreiro, Luis Fonsi czy Kate Ryan. Wiadomo już, że w 2021 impreza powróci i rozpoczęły już się do niej przygotowania. Co wiemy na temat tegorocznej zabawy sylwestrowej TVP? Najważniejszą informacją jest, że po roku przerwy koncert powróci na Równię Krupową w Zakopanem. Stanęła tam ogromna scena. Co się będzie na niej działo?

Sylwester z Dwójką 2021/2022 - GWIAZDY, WYKONAWCY

Podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką, na nowoczesnej, multimedialnej scenie na Górnej Równi Krupowej, wystąpią nie tylko najpopularniejsze, polskie gwiazdy, ale również zagraniczni artyści, którzy zaśpiewają swoje największe hity. Wśród nich pojawią się: Jason Derulo, Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Daria, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA – Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys, Senhit, Maryla Rodowicz, Maja Hyży, Piotr Kupicha, Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Julio Iglesias Junior.

Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?

Sylwester z Dwójką 2021/2022 - PROWADZĄCY

Znamy już skład prowadzących tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką. Na wielkiej scenie w Zakopanem o zabawienie widzów zadbają gwiazdy TVP. Będą to Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Julio Iglesias Jr. gwiazdą Sylwestra Marzeń w TVP2! Kim jest hiszpański artysta?

Sonda
Jak spędzasz Sylwestra?

Sylwester z Dwójką 2021/2022 - PROGRAM

Sylwester Marzeń z Dwójką to przede wszystkim duża porcja muzyki. Na scenie nie zabraknie wykonań największych polskich hitów ostatniego roku. Pojawią się także ikony polskiej sceny muzycznej, które zaśpiewają swoje największe przeboje. Nie zabraknie także coverów zagranicznych hitów 2021 roku. Prowadzący będą dbali o porządek imprezy i pokażą także kulisy show. Podczas koncertu będzie można wygrać pieniądze czy samochód.

Impreza rozpocznie się już 31 grudnia o godz. 20:00 w TVP2.