Julio Iglesias Jr.

i

Autor: Sputnik/EAST NEWS

Julio Iglesias Jr. gwiazdą Sylwestra Marzeń w TVP2! Kim jest hiszpański artysta?

2021-12-26 20:09

Julio Iglesias Jr. to długo zapowiadana przez Telewizję Polską gwiazda, która w tym roku pojawi się na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem. To pierwszy raz, kiedy gwiazda zagra w Polsce. Okazuje się, że Julio pochodzi z muzykalnej i bardzo znanej na całym świecie rodziny. Kim jest Julio Iglesias Jr.? Sprawdź w ESKA.pl.

Julio Iglesias Jr. gwiazdą Sylwestra Marzeń w TVP2! Kim jest hiszpański artysta? Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy. Taniec, muzyka, fajerwerki, szampan i dobre towarzystwo to najważniejsze elementy tego wyjątkowego święta. Niektórzy organizują spotkania w domach, a inni wychodzą na miasto, aby dobrze bawić się na balach, imprezach czy koncertach. Ta ostatnia forma często organizowana jest w dużych miastach we współpracy z telewizjami. Taką imprezę zorganizuje w tym roku TVP. Po raz kolejny największe gwiazdy pojawią się na Równi Krupowej w Zakopanem, aby zabawiać polską publiczność. Wiemy już, że pojawią się między innymi Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Senhit, Daria, Kuba Szmajkowski czy Karolina Stanisławczyk. Od jakiegoś czasu TVP zapowiadało też przyjazd wielkiej gwiazdy. Znamy już jej tożsamość. Kim jest Julio Iglesias Jr.?

Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?

Julio Iglesias Jr. - kim jest?

Julio Iglesias Jr. to nazwisko, które z pewnością kojarzy wiele osób. Okazuje się, że Julio to syn Julio Iglesiasa, czyli jednej z największych gwiazd z Hiszpanii. To także starszy brat Enrique Iglesiasa. Cała jego rodzina cieszy się ogromną sławą w rodzimym kraju. Teraz Julio Iglesias Jr. odwiedzi Polskę. 

Enrique Iglesias w Polsce 2021 - BILETY, CENY, DATA, MIEJSCE

Sonda
Gdzie spędzisz Sylwestra?

Julio Iglesias Jr. - dorobek artystyczny

Julio Iglesias Jr. wydał cztery płyty - Bajo mis ojos, Tercera dimensión, Por la mitad oraz A Piece Of My Love. Brał udział w licznych programach telewizyjnych, między innymi w hiszpańskich wersjach programów Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z gwiazdami czy Ugotowani.