Sunrise Festival 2021 - DATA, BILETY, MIEJSCE, GWIAZDY. Kiedy i gdzie Sunrise 2021?

2020-10-07 8:47 RW
Sunrise Festival 2021 - DATA, BILETY, MIEJSCE, GWIAZDY. Kiedy i gdzie Sunrise 2021?
Autor: Gromysz.com / materiał prasowy mdtproduction.pl Sunrise Festival 2021 - DATA, BILETY, MIEJSCE, GWIAZDY. Kiedy i gdzie Sunrise 2021?

Sunrise Festival, czyli jedno z najgorętszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Corocznie przyciąga uwagę ogromnej liczby miłośników klubowych brzmień. Nic dziwnego, w końcu na festiwalu zachodzącego słońca pojawiają się największe gwiazdy, które prezentują swoje najpopularniejsze hity. Kiedy jest Sunrise Festival 2021? Gdzie i po ile kupić bilety? Kto wystąpi? Garść najważniejszych kwestii podrzucamy na ESKA.pl!

Sunrise Festival 2021data, bilety, miejsce i gwiazdy, to cztery podstawowe kwestie związane z tym wydarzeniem. Zastanawiacie się, kiedy i gdzie Sunrise 2021? Jeśli tak, to dobrze trafiliście, bo garść szczegółów przybliżamy w tym miejscu na ESKA.pl. Organizatorzy jednej z najgłośniejszych imprez w naszym kraju zdecydowali się odwołać Sunrise 2020. Decyzja podjęta została z uwagi na panującą pandemię koronawirusa w Polsce. W oficjalnym oświadczeniu organizatorzy poinformowali: - To wręcz nieprawdopodobne, ale z uwagi na panującą sytuację podjęliśmy decyzję o przełożeniu tegorocznej edycji Sunrise Festival na kolejny rok. Informujemy o tym z głębokim smutkiem, ale jesteśmy świadomi, że Wasze zdrowie i życie jest wartością nadrzędną. Jesteśmy odpowiedzialni. Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której ktoś z Was mógłby zostać zakażony podczas naszego wydarzenia. Jednocześnie pojawiły się szczegóły, jeśli chodzi o bilety na Sunrise Festival 2021. Te wciąż można kupować za pośrednictwem oficjalnej strony imprezy. Organizatorzy wystosowali apel, który, jako ESKA.pl również mocno popieramy!

Viki Gabor pokazała nam swoją playlistę! Oto jej ulubione hity:

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sunrise Festival 2021 - DATA, MIEJSCE

Data Sunrise Festival 2021 została podana w momencie, gdy odwołano tegoroczną edycję wydarzenia. Nowy termin Sunrise to 23-25 lipca 2021. Miejsce również się nie zmieni i drugi rok z rzędu wydarzenie odbędzie się w Podczelu. 

Sunrise Festival 2021 - GWIAZDY

Kto wystąpi na Sunrise Festival 2021? Gwiazd powoli będą ujawniane. Organizatorzy zmienili datę, ale dokładają wszelkich starań, czy obecny line-up pozostał bez zmian. Pragną, by wszyscy artyści ogłoszeni do tej pory zagrali w Podczelu w 2021 roku. Jeśli to się uda, to za deckami zobaczymy między innymi: Davida Guettę, Marshmello, czy Fatboy Slim i John Digweed. 

Sunrise Festival 2021 - BILETY

Bilety na Sunrise Festival 2021 zachowują swoją ważność. Jeśli ktoś kupił wejściówki na edycję, która została odwołana, to bez problemu wejdzie na teren imprezy w przyszłym roku. Jeśli ktoś zdecyduje się zwrócić bilety, to szczegółowe informacje i dalsze dostępne kroki przedstawione zostaną w indywidualnych wiadomościach email wszystkim właścicielom biletów. Organizatorzy jednocześnie zaapelowali do fanów, którzy zakupili bilety wstępu:

Chcemy jednak zaapelować do każdego z Was. Organizacja tak ogromnej imprezy wiąże się z gigantycznymi kosztami na wiele miesięcy przed wydarzeniem. Podpisaliśmy już dziesiątki kontraktów z artystami, produkujemy scenografię i namioty, wykonujemy prace budowlane na terenie festiwalu. Bez Waszej pomocy możemy nie przetrwać, dlatego prosimy - jeżeli nie musicie, nie zwracajcie biletów i przyłączcie się do akcji #zatrzymajbilet. Zaufajcie nam – Wasza decyzja o niezwracaniu biletów będzie tego warta i na pewno się nie zawiedziecie. W związku ze zmianą terminu Festiwalu przygotowujemy dodatkowe bonusy dla osób, które zdecydują się zatrzymać bilet. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli kontynuować organizację jedynego takiego festiwalu w tej części Europy.

Najnowsze