Sun Festival Kołobrzeg 2022: BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki? [CENA]

2022-03-25 7:58
Sun Festival Kołobrzeg 2022: BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki? [CENA]
Autor: Sun Festival 2022 Sun Festival Kołobrzeg 2022: BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki? [CENA]

Bujające brzmienia, energia i szaleństwo - to wszystko i jeszcze więcej, podczas pierwszej edycji Sun Festival 2022. Na trzech specjalnie zbudowanych scenach pojawią się najpopularniejsi raperzy, których bangery bujały Was najbardziej! Obecność obowiązkowa, dlatego już teraz sprawdźcie, gdzie i kiedy kupić wejściówki!

Spis treści

  1. Sun Festival Kołobrzeg 2022 - BILETY
  2. Bilety na Sun Festival 2022 - CENA 

Sun Festival 2022: bilety na gorące wydarzenie rozejdą się w szybkim tempie, dlatego już teraz warto zainteresować się tym tematem. Gdzie i po ile kupić bilet na Sun Festival 2022? Jaka jest cena wstępu do poszczególnych stref? Ile kosztuje karnet na Sun Festival 2022? Internauci w różny sposób zadają pytania odnośnie wejściówek na tę imprezę. Imprezę, która wchodzi na koncertowy rynek mocnym uderzeniem. Już przy okazji pierwszej edycji wszystkich stęsknionych koncertów na żywo czekają występy największych hip-hopowych gwiazd, a to wszystko w samym środku lata. Sun Festival rozpocznie się bowiem 29 lipca, a huczne zamknięcie nastąpi dwa dni później. Będziecie świadkami debiutów, ale również wielkich powrotów raperów, którzy na tego typu wydarzeniach zjedli zęby. 

Sun Festival 2022 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy i gdzie Sun Festival?

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA

Sun Festival Kołobrzeg 2022 - BILETY

Sun Festival Kołobrzeg 2022 gwarancją dobrej zabawy do bujających brzmień serwujących przez czołówkę znanych raperów. A to wszystko w dniach 29-31 lipca 2022 na trzech scenach. Oprócz scen, powstanie specjalna strefa chillout, pola namiotowe różnych kategorii, oraz miasteczko SunCity, w którym będzie się działo! Pojawią się bary z bogatą ofertą gastronomiczną, znajdziecie strefę gamingową, a także strefa mody, w której uczestnicy imprezy będą mogli spotkać niezależne polskie marki, związane z modą streetwearową. Wszystko po to, aby uczestnicy imprezy mogli się bawić i korzystać non stop, ciesząc się przy tym latem. Bilety na Sun Festival Kołobrzeg 2022 w sprzedaży od 24 marca 2022. Sprzedaż prowadzi serwis ebilet. 

Bilety na Sun Festival 2022 - CENA 

Bilety na Sun Festival 2022 kupią wszyscy, którzy tęsknili za koncertami znanych artystów i czekają na wielkie powroty. Tych zdecydowanie będzie całkiem dużo, jeśli chodzi o pierwszą odsłonę wydarzenia. Ceny wejściówek prezentują się następująco:

  • Bilet 3-dniowy - 350,00 PLN
  • Bilet 3-dniowy z polem namiotowym - 450,00 PLN

Sunrise Festival 2022 - LINE-UP. Kto wystąpi na Sunrise w Kołobrzegu 2022?

Sonda
Czy jedziesz na Sun Festival 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze