Sun Festival 2023 - nowe gwiazdy ujawnione! Po raz pierwszy wystąpią na tej imprezie

i

Autor: MDT Production Sun Festival 2023 - nowe gwiazdy ujawnione! Po raz pierwszy wystąpią na tej imprezie

KONCERTY

Sun Festival 2023 - nowe gwiazdy ujawnione! Po raz pierwszy wystąpią na tej imprezie

2023-06-21 11:08

Najgorętszy weekend tego lata coraz bliżej. Już w ostatni weekend lipca w Kołobrzegu na Sun Festival wystąpią największe postacie na polskiej scenie hip-hopowej. Organizatorzy ogłosili właśnie kolejnych artystów. Każdy z nich wystąpi na festiwalu po raz pierwszy

Tegoroczna, druga edycja Sun Festival pełna będzie unikalnych muzycznych wydarzeń. Na żywo zobaczymy m.in. jubileuszowy koncert Sokół feat. Pono, jedyny przedpremierowy koncert PRO8L3M, jeden z dwóch koncertów Sobla, jedyny taki występ tego lata w wykonaniu 2115 i wiele innych. Swoją scenę Do line-upu dołączyli też m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Kuban, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse oraz Żabson.

Sun Festival 2023 - debiutanci

  • BENITO

Śródziemnomorskie słońce zaświeci nad Kołobrzegiem, kiedy na Black Stage zagra Benito. Zakończenie rozdziału pt. Tuzza jak się okazuje było dla niego dopiero początkiem i teraz po świetniej przyjętych singlach wyda swój album „Immortale”, który jak zapowiada będzie tym, z czego słynął duet, ale z nowym bardziej życiowym i ulicznym sznytem. Jak zabrzmi materiał na żywo? Przekonamy się w ostatni weekend lipca w Kołobrzegu

Sun Festival 2023 - kto wystąpi 28, 29 i 30 lipca? Gwiazdy, artyści, raperzy [LINE-UP]

Eska In The Sun - tak bawiliśmy się w Suntago!
  • ŁAJZOL

Jeśli ktoś pyta o płyty, które w najlepszy sposób łączą w sobie klasyczne i nowoczesne brzmienie, solowy debiut Łajzola zawsze pada w zestawieniach jako jeden z pierwszych. „Łajzol Serious” to materiał, w którym raper pokazał nam siebie w zupełnie nowej odsłonie, a jego storytelling w wersji na żywo brzmi jeszcze mocniej! Łajzol wystąpi na Sun Festival również z całym JWP, ale jego solowy występ to coś, czego po tak świetnym wejściu solo, nie można ominąć.

  • FLORAL BUGS

Floral Bugs to artysta, który każdym swoim albumem pokazuje zupełnie nowe oblicze, ale nigdy nie brzmiał tak szczerze i osobiście jak na wydanym w maju albumie „Kłamczuch”. Raper pnie się w górę na każdym projekcie. Tegoroczne, zupełnie nowe, życiowe otwarcie sprawia, że jego fani będą mieli okazję zapoznać się z jego przemyśleniami i wizją na żywo, na najgorętszym festiwalu lata w Kołobrzegu. Jesteśmy pewni, że pod sceną usłyszymy głośne FG4Life!

Sun Festival 2023 - atrakcje

W czasie festiwalu po raz pierwszy odbędą się zawody twerkingowe Twerk Queen Of The Sun oraz street art jam Airport Battle Of The Sun. Jeśli dodamy do tego, że jedną ze scen przejmie kolektyw SO HARD i zagrają na niej topowi polscy dje, wiemy, że czekają na trzy dni wypełnione muzyką i wydarzeniami, które sprawią, że będzie to niezapomniany weekend. 

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie imprezy. Do wyboru są karnety 3-dniowe, bilety jednodniowe, rodzinne oraz pakiety VIP, a także warianty z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.