Sun Festival 2023 - gwiazdy dołączają do line-upu. Ten artysta potrafi robić show!

i

Autor: Sun Festival / MDT Production Sun Festival 2023 - gwiazdy dołączają do line-upu. Ten artysta potrafi robić show!

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Sun Festival 2023 - gwiazdy dołączają do line-upu. Ten artysta potrafi robić show!

2023-06-19 13:36

Sun Festival w Kołobrzegu coraz bliżej. Największy, hip-hopowy festiwal lata już w ostatni weekend lipca, ale organizatorzy cały czas odsłaniają kolejne karty. Właśnie dowiedzieliśmy się, że koncerty zagrają Wac Toja, Ćpaj Stajl i Lordofon, a w czasie festiwalu odbędzie się taneczny konkurs Twerk Queen Of The Sun i pierwsza edycja Airport Battle Of The Sun.

Sun Festival 2023 - druga edycja pełna będzie unikalnych muzycznych wydarzeń. Na żywo zobaczymy m.in. jubileuszowy koncert Sokół feat. Pono, jedyny przedpremierowy koncert PRO8L3M, jeden z dwóch koncertów Sobla, jedyny taki występ tego lata w wykonaniu 2115 i wiele innych. Do line-upu dołączyli też m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Kuban, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse oraz Żabson. Po raz pierwszy w trakcie Sun Festival na terenie Nadmorskiego Parku Kultury spotkamy się także z artystami z kilku krajów Europy, a także spoza niej, którzy wykonają swoje prace w ramach Airport Battle Of The Sun. Będziemy mogli podziwiać proces przygotowywania przez nich prac w formie malowanych obrazów ściennych wykonanych na łacznej powierzchni kilkuset m2 powierzchni będącej częścia miasteczka SUN CiTY.

Sun Festival 2023 - kto wystąpi 28, 29 i 30 lipca? Gwiazdy, artyści, raperzy [LINE-UP]

Eska In The Sun - tak bawiliśmy się w Suntago!

Sun Festival 2023 - nowe gwiazdy w line-upie

W czasie festiwalu po raz pierwszy odbędą się zawody twerkingowe Twerk Queen Of The Sun, w których na najlepsze tancerki czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, których pula wyniesie 3000 zł, a oprócz tego na uczestniczki, oceniane przez topowe twerkowe jury czekają nagrody rzeczowe. Tymczasem przedstawmy gwiazdy, które uzupełniają line-up imprezy:

  • WAC TOJA

Tego artysty w line-up najgorętszego festiwalu lata po prostu nie mogło zabraknąć. Autor niezliczonej liczby klubowych hitów wraca na scenę w Kołobrzegu, by zaprezentować najnowsze single i największe przeboje, które sprawiają, że cały lokal skacze i tak samo skakać pod sceną będzie publika Sun Festival.

  • ĆPAJ STAJL

Dopiero wrócili z singlem „Białe szaleństwo”, a chwilę później dowiadujemy się, że Ćpaj Stajl zaszaleją na scenie w Kołobrzegu. W 2018 spędzali lato w ghettcie, by w tym roku spędzić je w najgorętszym miejscu w Polsce. Krakowski kolektyw to zdecydowanie jeden z najciekawszych projektów na polskiej scenie, którego niedawno zapowiedziany mixtape jest albumem, na który czeka wielu fanów. Premierowe single usłyszymy na Sun Festival i wiemy, że to będzie prawdziwy złoty strzał.

  • LORDOFON

Maciej, Michał, rap i gitary, czyli Lordofon po raz pierwszy na scenie Sun Festival. Lordofon konsekwentnie w swoim stylu buduje własną publikę, a wydany dosłownie kilka chwil temu album „Passe” to duet w najlepszym wydaniu. Single z tego albumu mogliśmy usłyszeć na żywo już wcześniej, ale dopiero teraz w Kołobrzegu usłyszymy premierowo na żywo pełny materiał, który na pewno rozrusza publikę pod sceną.

Sun Festival 2023 - BILETY

Bilety na Sun Festival, które odbędzie się między 28 a 30 lipca 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl. Do wyboru są karnety 3-dniowe, bilety jednodniowe, rodzinne oraz pakiety VIP, a także warianty z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.