Studniówka z Matą

i

Autor: Screen z YouTube/SBM Label, Krzysztof Mania /KFP/REPORTER/EastNews

Studniówka z Matą inna niż wszystkie! Polski raper wpadł na oryginalny pomysł

2021-01-25 13:14

Wielu tegorocznych maturzystów ubolewa, że ich bale studniówkowe nie odbędą się. Wszystko oczywiście przez pandemię koronawirusa, a także obostrzenia, które zostały nałożone na wiele branż i nie tylko. Spokojnie, mamy dla was dobrą wiadomość. Polski raper Mata wpadł na świetny pomysł i organizuje studniówkę inną niż wszystkie!

Studniówka z Matą inna niż wszystkie! Polski raper wpadł na oryginalny pomysł, który może spodobać się niejednemu maturzyście! W 2021 roku ze względu na obostrzenia i wciąż panującą w naszym kraju pandemię koronawirusa, bale maturalne nie odbędą się, tak jak było to dotychczas. Mimo przeciwności losu, na oryginalny pomysł, który jak się również okazuje niesie pomoc, wpadł raper Mata. Artysta wraz z ekipą GOMBAO 33 organizują studniówkę online, którą poprowadzi znany i lubiany aktor, a także prowadzący teleturniej Familiada - Karol Strasburger. Na tegorocznych maturzystów - i nie tylko, czeka sporo atrakcji oraz oczywiście dobrych brzmień.

W trakcie studniówki online, Mata zaprezentuje kawałki ze swojej twórczości. Pojawią się również sety od DJ-a, a także niespodzianka! W ramach urozmaicenia internetowej imprezy, tegoroczni maturzyści, ale także inni zainteresowani, mogą przesyłać nagrania, podczas których ćwiczą lub tańczą Poloneza. Z przesłanych materiałów wideo, zostanie stworzony klip, który pojawi się po wypowiedzeniu przez prowadzącego hasła Poloneza czas zacząć.

Zwyczaje i przesądy na studniówkach. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Co według przesądów przynosi maturzystkom pecha?

Studniówka z Matą - DATA, GODZINA, BILETY

W internetowym Polonezie może wziąć udział każdy. Wystarczy tylko wykorzystać specjalny filtr Studniówka 2021 dostępny na instagramowym profilu Noizz. Bal maturzystów z Matą odbędzie się już 6 lutego 2021 roku o godzinie 19:00 na kanale YouTube - GOMBAO 33. Impreza tegorocznych maturzystów jest darmowa i co ciekawe będzie miała również oddźwięk charytatywny. Cel jest szczytny, ponieważ pieniądze z nadesłanych sms-ów zostaną przekazane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która w tym roku wspiera oddziały dziecięcej laryngologii. Zbiórka jest już aktywna. Każda zainteresowana osoba może wysłać SMS o treści studniowka.SERCE na numer 75 565. Koszt wysłania jednej wiadomości wynosi 5 zł netto (6,15 zł z VAT).

WOŚP: Licytacja nr 1 #Goraca20