Studia 2021/22 - kiedy kończy się semestr zimowy i zaczyna sesja egzaminacyjna?

2021-09-23 15:38
studia 2020
Autor: Pixabay.com

Sesja egzaminacyjna potrafi zmącić spokój duszy nawet najbardziej beztroskich studentów. W jakim terminie odbędzie się w tym roku? Kiedy kończy się pierwszy semestr? Te pytania już teraz pojawiają się wśród studentów. Oto kilka przydatnych informacji.

Studia 2021/22 - kiedy kończy się semestr zimowy i zaczyna sesja? Ubiegły rok akademicki upłynął pod hasłem nauczania zdalnego. Wielu studentów nie było zadowolonych z tego systemu i tęskniło za uczelnianymi kampusami. Z pewnością nie brakowało im jednak stacjonarnej sesji egzaminacyjnej. W wakacje Ministerstwo Edukacji i Nauki zapowiedziało powrót do tradycyjnej formy nauczania. Powszechnie wiadomo, że w dobie pandemii trudno o długoterminowe rozwiązania i sytuacja może ulec zmianie. Jak będzie wyglądała sesja? Na to pytanie odpowiedź nie jest pewna. Już teraz wiemy jednak, kiedy się odbędzie.

Piosenki Bruno Marsa, Miley Cyrus i Amy Winehouse stworzył jeden człowiek! Kim jest autor hitów?

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Studia 2021 - koniec semestru zimowego i sesja

Każda uczelnia samodzielnie ustala obowiązujący kalendarz akademicki. Dokładnych informacji należy szukać na stronach internetowych. Podajemy datę zakończenia semestru zimowego na największym polskim uniwersytecie - Uniwersytecie Warszawskim. Ostatni dzień zajęć dydaktycznych to – 30.01.2022 roku. Sesja egzaminacyjna potrwa w dniach 31.01 – 13.02.2022 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze