Piosenki Bruno Marsa, Miley Cyrus i Amy Winehouse stworzył jeden człowiek! Kim jest autor hitów?

2021-09-21 15:05
Piosenki Bruno Marsa, Miley Cyrus i Amy Winehouse -  napisał jeden człowiek! Kim jest autor hitów?
Autor: NBC/Ferrari Press/East News

Co łączy utwór Valerie i Nothing Breaks Like a Heart? Więcej niż myślicie. Za ich produkcją stoi ta sama osoba. Ten człowiek wie, jak powstaje hit i ma ich na swoim koncie wiele. Zastanawiacie się kim jest? Poznajcie Marka Ronsona!

Te hity wyprodukował Mark Ronson - nie wszyscy o tym wiedzą! Bruno Mars, Amy Winehouse, Camila Cabello, Lykke Li, Miley Cyrus - to m.in. dla tych gwiazd Mark Ronson stworzył znane kawałki. Jest nie tylko producentem, ale także kompozytorem i muzykiem. Gra na gitarze, klawiszach i perkusji. Jego utwór Uptown Funk nagrany we współpracy z Bruno Marsem stał się jednym z najlepiej sprzedawanych singli w historii. Jesteście ciekawi nad jakimi piosenkami pracował artysta? Posłuchajcie ich już teraz.

Miley Cyrus wystąpiła z Metalliką! Artyści wykonali utwór 'Nothing Else Matters'

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Mark Ronson - kim jest?

Mark Ronson ma na koncie 4 albumy: Here Comes the Fuzz, Version, Record Collection, Uptown Special, Late Night Feelings. Co więcej, wyprodukował single takie jak Rehab czy Back to Black. Ronson może pochwalić się licznymi nagrodami, jest wśród nich Oscar za piosenkę Shallow do filmu Narodziny gwiazdy. Inne hity, za którymi stoi Mark Ronson możecie zobaczyć w galerii poniżej.

Najnowsze