Steve Angello headlinerem FEST Festivalu 2023! Kiedy i co zagra w Chorzowie?

i

Autor: Follow The Step / materiał prasowy Steve Angello headlinerem FEST Festivalu 2023! Kiedy i co zagra w Chorzowie?

KONCERTY

Steve Angello headlinerem FEST Festivalu 2023! Kiedy i co zagra w Chorzowie?

2023-05-25 11:19

Współzałożyciel Swedish House Mafii będzie główną gwiazdą festiwalowej środy. Do programu dołączyli także The Blaze (live), Kungs, Czułe Struny, Szczyl, Maverick Sabre, Grubson, Sub Zero Project, asthma oraz KIWI!

Spis treści

  1. Steve Angello - kiedy wystąpi?

Steve Angello headlinerem FEST Festivalu 2023! DJ i producent grecko-szwedzkiego pochodzenia od półtorej dekady jest jednym z filarów Swedish House Mafii - tria, które zdefiniowało nowoczesny progresywny house i zyskało przy tym bezprecedensową, gigantyczną popularność. W zeszłym roku grupa powróciła ze świetnie przyjętym albumem "Paradise Again" oraz wystąpiła w roli headlinera na festiwalu Coachella. Obecnie Steve Angello powrócił do solowych występów i trzyma niezwykle wysoką formę - pozostaje mistrzem płynnego mieszania gatunków, a miernikiem jego nadzwyczajnych umiejętności jest fakt, że poszczególne utwory miksuje na żywo bez użycia słuchawek (od których stroni z powodów zdrowotnych). 

FEST Festival 2023 - kto wystąpi? Line-up z topowymi nazwiskami! [GWIAZDY]

Kygo na Fest Festival 2021: tropikalna energia zawładnęła Chorzowem! Mocne zakończenie imprezy

Steve Angello - kiedy wystąpi?

Angello ma też na koncie dwa solowe longplay'e, "Wild Youth" i "Human" oraz jest rozchwytywanym remikserem. Z jego usług korzystali chociażby Depeche Mode, Coldplay czy M83. Tytan współczesnej muzyki tanecznej wystąpi na FEST Festivalu w środę 9 sierpnia.

Wśród wcześniej ogłoszonych gwiazd FEST Festivalu 2023 znaleźli się m.in: The Chemical Brothers, Peggy Gou, Kasabian, Róisín Murphy, Yungblud, M83, Ferg, Sofi Tukker, AJR, 070 Shake, Don Diablo, Bonobo, Yung Lean, Oliver Heldens, Aitch, Bladee i Blossoms. To jednak tylko ułamek bogatego we wrażenia i eklektycznego repertuaru, który ma do zaoferowania najbardziej różnorodny festiwal w Polsce. Pomiędzy 9 a 13 sierpnia w Parku Śląskim będzie można posłuchać ponad 200 występów. Na tym jednak liczba atrakcji się nie kończy. FEST Festival to miasteczko festiwalowe, które tętni życiem i oferuje rozmaite aktywności: od lotu balonem czy podziwiania występów cyrkowców, przez możliwość spróbowania wakeboardingu lub zażycia relaksującego masażu, po udział w licznych warsztatach i dyskusjach z udziałem ekspertów z przeróżnych dziedzin. FEST to festiwal możliwości i wyboru!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE