SORRY BOYS - koncerty twórców hitu Absolutnie Absolutnie. Gdzie i kiedy?! [DATY, MIASTA]

2019-08-09 16:11 RW
SORRY BOYS - koncerty twórców hitu Absolutnie, Absolutnie. Gdzie i kiedy? [DATY, MIASTA]
Autor: Mateusz Stankiewicz SORRY BOYS - koncerty twórców hitu Absolutnie, Absolutnie. Gdzie i kiedy? [DATY, MIASTA]

Sorry Boys zdobyli serca słuchaczy Radia ESKA hitem Absolutnie, Absolutnie. Teraz zespół ogłasza trasę koncertową Miłość 2019, w czasie której odwiedzi największe miasta w Polsce. Pojawi się m.in. w Warszawie, Poznaniu, Opolu i Białystok. Gdzie i kiedy wystąpi? Przekonajcie się sprawdzając daty i miasta - na ESKA.pl

Sorry Boystrasa Miłość 2019 rozpocznie się w połowie października i potrwa do połowy grudnia, a swoim zasięgiem obejmie ponad 20 miast. Podczas koncertów muzycy zaprezentują materiał z najnowszej płyty Miłość, która miała swoją premierę w maju tego roku. Do najnowszych kompozycji, wśród których na pewno nie zabraknie Absolutnie, absolutnie czy Jesteś pragnieniem, dołączą starannie dobrane utwory z poprzednich albumów i razem stworzą niepowtarzalną miłosną opowieść. Doznaniom muzycznym towarzyszyć będzie specjalnie przygotowana oprawa wizualna. Pojawiać się będą także muzyczne niespodzianki.

Sorry Boys - koncerty Miłość 2019

Tylko na ESKA.pl zdradzamy niektóre z miast, w których Sorry Boys wystąpi na trasie:

  • 11.10.2019 – Rzeszów, Pod palmą
  • 12.10.2019 – Lublin, Klub 30
  • 25.10.2019 – Szczecin, Stara Rzeźnia
  • 08.11.2019 – Opole, NCPP
  • 09.11.2019 – Katowice, Rialto
  • 27.11.2019 - Toruń, Dwór Artusa
  • 08.12.2019 – Warszawa, Palladium
  • 12.12.2019 – Zielona Góra, Kawon
  • 15.12.2019 – Białystok, Zmiana Klimatu

Na całą trasę będziecie mogli zapisać się już 12.08.2019! Zespół ogłosi ją na swoich kanałach społecznościowych o godz. 10:00!

FB: https://www.facebook.com/sorryboysmusic/
IG: https://www.instagram.com/sorryboysmusic/

Miłość to pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej. Miłość pokazuje oblicza najważniejszego uczucia świata z prywatnej i uniwersalnej perspektywy. Portretuje kobiecość uchwyconą w procesie życiowej zmiany i robi to z przytupem. Gościem specjalnym albumu jest Kayah, która przejmująco zaśpiewała w jednym. Miłość to najważniejsze słowo świata. Kocham kochać. Na tej płycie jestem piewcą miłości jako Kobieta, jako Matka i Człowiek. Piosenki na nią pisałam w najszczęśliwszym okresie mojego życia. Kobiety, mężczyźni, nasza córka, miasto Warszawa to są bohaterowie, których znam, rozumiem, kocham. I ja, w procesie zmiany, raz jako Bogini Matka, raz jako Carmen. Towarzyszyły mi zapachy Buddy, Biblii i Flamenco oraz filmowa trylogia miłosna Luci Guadagnino. 

- mówi Bela z zespołu Sorry Boys. I kontynuuje:

Miłość jest najbardziej bezpośrednim z naszych albumów. Jeszcze nigdy moje życie prywatne i zawodowe nie było ze sobą tak nierozerwalnie związane, jak podczas powstawania tej płyty. Po raz pierwszy wszystkie teksty na płytę napisałam w języku polskim. Proces tworzenia muzyki i słów na Miłość był wyjątkowo natchniony i radosny. Chciałabym, że w ten sam sposób te piosenki odnalazły swoje miejsce w życiu słuchaczy. Po barokowym bogactwie Romy zespół zapragnął bardziej przejrzystych piosenkowych form. Jednocześnie na „Miłości” wybrzmiewają smyczki, etniczne cymbały, kalimba czy harfa. Tę nietypową orkiestrę prowadzą gitary i fortepian. „Naszym genialnym muzycznym gościem jest Kayah, która przejmująco zaśpiewała w „Carmen”. Do współpracy zaprosiliśmy także kwartet smyczkowy pod batutą Magdy Laskowskiej 

- opowiada Bela. Producentem muzycznym albumu jest Marek Dziedzic. Za miks i mastering odpowiada Rafał Smoleń. Miksem pierwszego singla, Jesteś Pragnieniem zajął się Bartosz Dziedzic.

Najnowsze