Sylwia Grzeszczak całuje się w klipie Rakiety! Kim jest mężczyzna z teledysku?

2019-08-09 11:19 RW
Sylwia Grzeszczak całuje się w klipie Rakiety! Kim jest mężczyzna z teledysku?
Autor: screen z teledysku Rakiety - Sylwia Grzeszczak (fot. YouTube/SylwiaGrzeszczak) Sylwia Grzeszczak całuje się w klipie Rakiety! Kim jest mężczyzna z teledysku?

Sylwia Grzeszczak z mocnym uderzeniem wróciła na rynek muzyczny. Rakiety cieszyły się dużym popularnością, gdy odkrywaliśmy przedpremierowo fragmenty na ESKA.pl. 9 sierpnia premierę utworu na YouTube śledziło kilka tysięcy osób na raz. W całym powrocie artystki nie obyło się bez zaskoczeń! Gwiazda polskiej sceny muzycznej całuje się z pewnym mężczyzną! Kim on jest?!

Sylwia Grzeszczak całuje się w klipie Rakiety, co nie umknęło uwadze internautów. Według nich to jeden z najbardziej charakterystycznych momentów w całym obrazku najnowszego hitu. W teledysku, który stanowi solowy powrót na muzyczny rynek, gwiazda wciela się w rolę astronautki. Otrzymała ona misję uratowania świata przed panującym i siejącym chaos złem. Ostatecznie za sprawą jedności i miłości udaje jej się zwyciężyć. 

Sylwia Grzeszczak - kim jest mężczyzna z teledysku?

Sylwia Grzeszczak odpaliła Rakiety i zabrała nas w kolejną muzyczną podróż. W rolę astronauty, który pomaga bohaterce przezwyciężyć zło, wcielił się Oskar Stoczyński. To 28-letni aktor urodzony w Sosnowcu. Możecie go kojarzyć z serialu M jak miłość, Przyjaciółki oraz O mnie się nie mart. Miał również swoją rolę w filmie Miasto 44 czy Krew Boga. To właśnie z nim całuje się gwiazda polskiej sceny muzycznej.  Za reżyserię muzycznego obrazka Rakiety odpowiada Olga Czyżykiewicz, która wcześniej współpracowała z Sylwią Grzeszczak przy okazji klipu Tamta dziewczyna. 

Teledysk Rakiety w 40 minut miał już ponad 15 tysięcy wyświetleń na YouTube. Czy będzie równie popularny, co klip do Dobre myśli (21 mln), Sen o przyszłości (23 mln), Małe rzeczy (40 mln), Księżniczka (49 mln), Bezdroża (63 mln) Tamta dziewczyna (118 mln)? Przekonamy się już wkrótce!

Nowy, długo wyczekiwany singiel Sylwii Grzeszczak nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na księżyc, mówi o wielkich marzeniach, przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.

2019 roku minęło dzisięć lat od wydania przez Sylwię Jej debiutanckiego albumu Ona i On. Z okazji tego niezwykłego jubileuszu artystka wyruszyła w trasę koncertową pod tytułem 10TEN TOUR. W największych miastach Polski usłyszeć można było najpopularniejsze przeboje artystki w aranżacjach przygotowanych specjalnie na dziesięciolecie pracy artystycznej.

Krążek Best Of Live: 10 Ten Tour jest zapisem występu Sylwii Grzeszczak w trójmiejskiej ERGO Arenie, na płycie usłyszeć można przekrój twórczości artystki w wyjątkowych wykonaniach i nowych aranżacjach.

Najnowsze