SnowFest Szczyrk 2022 - kiedy jest i kto wystąpi? Będzie się działo! [DATA, GWIAZDY]

2022-01-13 13:41
SnowFest Szczyrk 2022 - kiedy jest i kto wystąpi? Będzie się działo! [DATA, GWIAZDY]
Autor: screen z filmu na YouTube: SnowFest Festival 2022 | 4-5 marca 2022 | Szczyrk // YouTube.com/SnowFest Festival SnowFest Szczyrk 2022 - kiedy jest i kto wystąpi? Będzie się działo! [DATA, GWIAZDY]

Największy zimowy festiwal ponownie zawita do Szczyrku! Kiedy się odbędzie? Kto wystąpi na scenie? Przekonajcie się sami i zarezerwujcie czas już teraz!

SnowFest Szczyrk 2022 - kiedy jest i kto wystąpi? Dwa miesiące dzielą nas od największego muzycznego święta w samym środku zimy, czyli od 9. edycji jedynego i niepowtarzalnego festiwalu SnowFest Powered By Tauron. Łączy on w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, sportów zimowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą rok w rok tworzą wszyscy przyjezdni do zimowej stolicy Polski, Szczyrku. 

Fest Festival 2022 - znamy pierwszych artystów! Kto wystąpi na imprezie?

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

SnowFest Szczyrk 2022 - DATA, GWIAZDY

4 i 5 marca 2022 Szczyrk odwiedzą m.in. najpopularniejszy hip-hopowy skład w Polsce - PRO8L3M, odnoszący międzynarodowe sukcesy polski duet elektroniczny - Catz ’n Dogz, ulubieńcy publiczności, a także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps. Nie zabraknie także czołowych przedstawicieli z nieocenionym wkładem w rozwój sceny drum' n bass, doskonałych dj-ów i producentów, którzy mają olbrzymi wkład w rozwój tego gatunku - Metrik i Culture Shock. Na festiwalu pojawią się również 2manydjs, czyli jedni z najbardziej szanowanych duetów w historii elektroniki oraz pionierzy współczesnego klubowego brzmienia, Third Son – wschodząca gwiazda i autor niezwykle ciepło przyjętego występu podczas CARBON Silesia Festival, nowa nadzieja polskiego hip-hopu - Miętha, nieformalni ambasadorowie festiwalu - Łąki Łan, a także pierwszy, polski producent drum’n’bass w katalogach najważniejszych wytwórni na świecie - Living Plastic.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

To jeszcze nie wszyscy wykonawcy, którzy pojawią się na SnowFest w Szczyrku ale już teraz warto zaopatrzyć się w bilety i ze spokojem wyczekiwać na pierwszy marcowy weekend. Baza noclegowa w mieście także ma swoje ograniczenia, a kwatery i pokoje szybko znikają, więc nie należy tego zostawiać na ostatnią chwilę.

SnowFest Szczyrk 2022 - LINE-UP

  • Łona i Webber+The Pimps
  • Catz ’n Dogz
  • Third Son
  • Miętha
  • 2manydjs
  • Łąki Łan
  • Metrik
  • Culture Shock
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze