Roksana Węgiel

i

Autor: materiały prasowe

Roksana Węgiel świętuje 4. rocznicę! Z dumą celebrowała życiowy sukces

2022-04-07 15:43

Dzięki udziałowi w programie The Voice Kids o Roksanie Węgiel dowiedziała się cała Polska. Młoda wokalistka wygrała pierwszą edycję muzycznego show, otwierając sobie tym samym wrota do wielkiej, trwającej do dziś kariery. Aż ciężko uwierzyć, że od premiery debiutanckiego singla Roxie minęły cztery lata. Artystka pochwaliła się tym faktem w sieci.

Roksana Węgiel ma na swoim koncie wiele sukcesów. To właśnie ona jako pierwsza Polka w historii wygrała Eurowizję Junior! Ciężko jednak wyobrazić sobie, gdzie byłaby dziś artystka, gdyby nie udział w pierwszej edycji programu The Voice Kids. Prowadzona przez Edytę Górniak, która dziś twierdzi, że to ona odmieniła jej życie, piosenkarka dotarła do samego finału show i wygrała. Tym samym zapewniła sobie rozpoznawalność w całym kraju, a kolejne miesiące były dowodem na to, że widzowie podjęli słuszną decyzję. Od tamtej pory Roxie zaprezentowała kilka mega hitów, które tylko umocniły jej i tak silną pozycję w branży muzycznej. Gwiazda ma jednak wielki sentyment do swojego debiutanckiego singla, który powstał jeszcze za czasów jej przygody w The Voice Kids. Mowa oczywiście o utworze Żyj. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Roksana Węgiel pochwaliła się niespodzianką, jaką przygotowali dla niej autorzy kawałka.

Sonda
Jak oceniasz nowy wizerunek Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel świętuje sukces

Piosenka Żyj zapewniła Roksanie Węgiel zwycięstwo w pierwszej edycji programu The Voice Kids. Nic dziwnego, że 17-letnia artystka ma do niego tak wielki sentyment. Za pośrednictwem Instagrama piosenkarka pochwaliła się niespodzianką, jaką przygotował dla niej autor singla, Juliusz Kamil. Co jednak najważniejsze dla wszystkich wielbicieli talentu gwiazdy - Roxie cały czas pracuje nad nowymi numerami, które z pewnością usłyszymy w niedalekiej przyszłości.

Cleo ocenia szanse Ochmana na Eurowizji