The Voice Kids

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Bitwy w The Voice Kids - na czym polegają? O co chodzi na tym etapie?

2022-04-09 19:48

Zmagania w The Voice Kids wchodzą na kolejny poziom. Po przesłuchaniach w ciemno przyszedł czas na tak bardzo uwielbiany przez wszystkich widzów etap, jakim są oczywiście bitwy. Jeśli nie pamiętacie, o co chodzi, to koniecznie zapoznajcie się z poniższym artykułem. Przypominamy w nim, na czym polegają bitwy, w których udział biorą uczestnicy muzycznego show.

The Voice Kids - bitwy to kolejny etap uwielbianego przez widzów programu, w którym udział biorą nieletni uczestnicy marzący o wielkiej sławie w świecie muzyki. Po przesłuchaniach w ciemno, w trakcie których młode talenty walczyły o dołączenie do którejś z trzech drużyn, przyszedł czas na długo wyczekiwane bitwy. Zdaniem wielu fanów formatu jest to jeden z najbardziej emocjonujących i nieprzewidywalnych etapów. Reprezentanci poszczególnych drużyn stają do walki na głosy, wykonując wspólnie przygotowany pod okiem trenera utwór. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron nie będą mieli łatwego zadania. To w ich rękach leży bowiem los uczestników. Ktoś musi odpaść, by ktoś inny mógł przejść dalej. Poniżej przypominamy zasady bitew w dedykowanym najmłodszym formacie The Voice.

Sonda
Kto jest najlepszym trenerem w "The Voice Kids 5"?

Co to są bitwy w The Voice?

W przeciwieństwie do The Voice of Poland, w The Voice Kids na scenie widzimy nie dwoje, a troje uczestników walczących o przetrwanie. Zadaniem każdego z nich jest wypaść jak najlepiej, by zapewnić sobie miejsce na dalszych etapach programu. O tym, kto przejdzie dalej, decydują trenerzy poszczególnych drużyn w oparciu o sugestie kolegów i koleżanek z panelu jurorskiego. Pierwsze bitwy 5. edycji The Voice Kids już w sobotę, 2 kwietnia.

The Voice Kids: "To jedna z najlepszych bitew przez pięć lat"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE