Tatiana Kopala

i

Autor: fot. Natasza Młudzik / TVP

Tatiana Kopala z The Voice Kids 4 niczym Ariana Grande. To nagranie przejdzie do historii!

2022-04-04 8:35

Ta uczestniczka The Voice Kids dała czadu w czwartej edycji programu! Mowa o Tatianie Kopala, która walczyła o zwycięstwo między innymi z Sarą James. Choć Tatiana nie wygrała muzycznego show to dziś jest prawdziwą gwiazdą internetu. Oczywiście to wszystko przez jej urok osobisty i głos, którym zachwyca niejedną osobę. Jesteście ciekawi jak zaśpiewała hit Ariany Grande? Ciarki gwarantowane!

The Voice Kids to jeden z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych, który emitowany jest w Telewizyjnej Dwójce. Co edycję muzyczne show gromadzi coraz większą oglądalność, a to wszystko przez wspaniałych uczestników, którzy dają czadu prosto ze sceny, a także cudownych trenerów! Pamiętacie Tatianę Kopala, która pojawiła się na scenie The Voice Kids 4? Młodziutka uczestniczka pewnym krokiem wyszła na scenę i zaprezentowała się światu z piosenką Feel - Pokaż na co cię stać. Nie mogło być inaczej, Tatiana skradła serce Cleo i to właśnie w jej drużynie kontynuowała przygodę w The Voice Kids.

ZOBACZ TAKŻE: Fani The Voice Kids załamani decyzją Kwiatkowskiego. "Jak mogłeś zmarnować taki potencjał?!"

Sonda
The Voice Kids - kto jest najlepszym zwycięzcą?

Tatiana Kopala niczym Ariana Grande

Następnie Tatiana Kopala dała czadu podczas Bitew i odcinków na żywo. Znalazła się w finałowej trójce - obok Sary James i Olka Klembalskiego. Mimo iż nie została zwyciężczynią, to i tak może pochwalić się gronem wiernych fanów. Teraz daje czadu w sieci, gdzie jest prawdziwą gwiazdą TikToka, a to wszystko przez jej głos i niesamowity urok osobisty! Tatiana Kopala niczym Ariana Grande? Nic bardziej mylnego! Nastolatka postanowiła zaśpiewać hit Ariany Grande, który obecnie na samym YouTube został wyświetlony ponad 411 mln razy! Mowa o numerze One Last Time, który w wydaniu słodkiej Tatiany oczarował internet. To nagranie z pewnością przejdzie do historii, ponieważ z dnia na dzień gromadzi coraz więcej polubień, a w komentarzach wylewa się fala pozytywnych słów. Przekonajcie się sami, oglądając poniższe wideo.

Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids: "byłem strasznym bałaganiarzem"

A co nowego w muzyce?

Posłuchaj najnowszego podcastu Gość Radia ESKA, w którym Mrozu opowiada o swojej świeżutkiej płycie "Złote Bloki".

Listen to "Mrozu o płycie "Złote Bloki". Posłuchaj, jak powstawał jego nowy album" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE