Shakira na Sylwesterze z Polsatem 2022/2023? Występ gwiazdy ma kosztować miliony złotych!

2022-12-17 17:33
Shakira na Sylwesterze z Polsatem 2022/2023? Występ gwiazdy ma kosztować miliony złotych!
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News Shakira na Sylwesterze z Polsatem 2022/2023? Występ gwiazdy ma kosztować miliony złotych!

Już 31 grudnia na Sylwestrze w Chorzowie pojawią się ikony polskiej sceny muzycznej. Okazuje się, że Polsat ma w planach również występ światowej gwiazdy. Z najnowszych informacji wychodzi na to, iż może być nią... Shakira! Jej koncert wiązałby się z ogromnym, wielomilionowym wydatkiem. Stawki artystki powalają!

Shakira na Sylwestrze z Polsatem 2022/2023 byłaby świetnym ruchem ze strony organizatorów imprezy. Piosenki tej artystki zna praktycznie każdy - czy to starsze czy też te najnowsze. Występ międzynarodowej gwiazdy w Chorzowie, na jednej scenie z Dodą, Ralphem Kaminskim i Cleo, zdecydowanie przyciągnie miliony widzów przed telewizory. Utwory Shakiry w Parku Śląskim to także doskonała zachęta, aby pojawić się w nim osobiście. Z całą pewnością taki koncert skusiłby tysiące Polaków. Kobieta jest jedną z najbardziej znanych, ikonicznych wokalistek na całym świecie. Tym samym, koszty związane z takim widowiskiem, można liczyć w milionach złotówek!

Sylwester z Polsatem 2022/2023 - prowadzący. Kto jest gospodarzem imprezy?

NAJPOTĘŻNIEJSZE SAMOCHODY ELEKTRYCZNE [Porsche Taycan Turbo S, Mercedes EQS i inne] | ESKA XD - Prosto z salonu #64

Shakira na Sylwestrze z Polsatem 2022/2023

Koncert międzynarodowej gwiazdy w Chorzowie byłby doskonałym prezentem noworocznym dla widzów. Według serwisu Plotek istnieje prawdopodobieństwo, że na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022/2023 wystąpi Shakira! Władze Polsatu zadecydowały, że ich widzowie zasłużyli na to, aby bawić się do utworów światowej gwiazdy. Informator przekazał, że ekipa szefowej stacji - Niny Terentiew - prowadzi rozmowy z trzema zagranicznymi artystami. Pośród nich znajduje się właśnie ikona latynoskiego popu. Trzeba przyznać, że uczestnicy widowiska organizowanego przez stację, zdecydowanie byliby zadowoleni z takiego obrotu sytuacji!

Sylwester Zakopane 2022 - gwiazdy. Kto wystąpi i co się będzie działo?

Po namyśle góra uznała jednak, że widzowie właśnie teraz zasłużyli na coś naprawdę wyjątkowego. Prowadzimy więc ostre negocjacje z trzema dużymi zagranicznymi gwiazdami, a jedną z nich jest... Shakira! - wyznał informator serwisu Plotek.

Nina uznała, że występ takiej megagwiazdy byłby doskonałym ukoronowaniem jej rządów jako dyrektor programowej. W dodatku każdy zna hity Shakiry, więc z pewnością rozgrzałyby one widzów Sylwestrowej Mocy Przebojów do czerwoności - dodał, dając nadzieję fanom wokalistki.

Shakira na Sylwestrze Polsatu 2022/2023 - ile kosztuje jej występ?

Okazuje się, że występ Shakiry na Sylwestrowej Mocy Przebojów wiąże się z ogromnymi kosztami. Według informatora gwiazda za zaśpiewanie dwóch piosenek bierze aż milion dolarów. Po przeliczeniu na złotówki daje to około 4,5 mln zł! Jest to ogromna suma, jednak dyrektor programu nie jest zrażona tą stawką. Wciąż ma zależeć jej na tym, aby królowa latynoskiego popu wystąpiła dla Polaków!

Szefostwa nie przestraszyła nawet zaporowa stawka, bo Shakira życzy sobie podobno nawet milion dolarów za wykonanie dwóch piosenek. Wszyscy mocno trzymamy kciuki za powodzenie tych rozmów, bo taki booking z pewnością zagwarantowałby stacji pozycję lidera w toczonym z TVP boju o sylwestrową publiczność. - brzmią słowa informatora serwisu Plotek.

Sonda
Chcesz, żeby Shakira wystąpiła na Sylwestrze Polsatu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze