Sara James w hicie The Weeknd! Takiej interpretacji jeszcze nie słyszeliście

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Sara James w hicie The Weeknd! Takiej interpretacji jeszcze nie słyszeliście

Sara James w hicie The Weeknd! Takiej interpretacji jeszcze nie słyszeliście

2021-12-08 10:45

Ta młoda i niesamowicie uzdolniona wokalistka potrafi zaskoczyć swoimi umiejętnościami! Sara James zaprezentowała się na scenie ESKA Live w wielkim hicie The Weeknd. Jeżeli jeszcze nie widzieliście tego wykonu. To koniecznie szybko musicie to nadrobić!

Sara James przyjęła nasze zaproszenie do cyklu koncertowego ESKA Live. Młoda wokalistka postanowiła wykonać na multimedialnej scenie Radia ESKA swój największy hit Somebody. Ale nie tylko. Zaprezentowała cover Diamonds Rihanny i najnowszy singiel od Adele. Co ciekawe utalentowana Sara James bardzo dobrze poradziła sobie z tymi wykonaniami. Jednak to nie koniec niespodzianek. Artystka postanowiła także zaśpiewać jeden z numerów od The Weekend. Koniecznie musicie obejrzeć ten wykon, bo jest lepsze od oryginału!

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

ESKA Live: koncerty - kto, kiedy wystąpi?

ESKA Live ruszyło z mocnym uderzeniem. Na początku cyklu naszych ekskluzywnych koncertów na scenie zaprezentował się zespół Shanguy. Uwielbiani w Europie wykonawcy zaprezentowali takie hity, jak Kalima Minou i La Louze, które wzniosło ich na szczyt europejskich zestawień. Kto, kiedy wystąpi w ramach ESKA Live? Harmonogram występów poznacie w tym miejscu: