Sara Egwu-James wygrywa The Voice Kids 4!

2021-04-17 21:20 Ewelina Kulasza
Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat
Autor: Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

Za nami finał czwartej edycji The Voice Kids, który miał miejsce sobotę 17 kwietnia 2021 roku. Widzowie Telewizyjnej Dwójki, podczas trwania ostatniego odcinka, przeżyli sporo muzycznych emocji i wrażeń. Zwycięzca mógł być tylko jeden i dzięki głosom widzów została nim Sara Egwu-James.

Sara Egwu-James wygrywa The Voice Kids 4! Czwarta edycja rozśpiewanego show The Voice Kids właśnie się zakończyła. To w sobotni wieczór 17 kwietnia 2021 roku, poznaliśmy kolejny najlepszy głos w Polsce o została nim Sara Egwu-James. To wszystko dzięki głosom widzów, którzy przez ostatni czas wysyłali sms-y na swoich faworytów. Najwięcej z nich zdobyła właśnie Sara Egwu-James, dlatego okazała się zwycięzcą. Przypomnijmy, że pierwszą edycję The Voice Kids wygrała Roksana Węgiel, drugą AniKa Dąbrowska, a trzecią Marcin Maciejczak. Oprócz pierwszego miejsca i tytułu najlepszego głosu w Polsce, zwycięzca czwartej edycji The Voice Kids wygrał nagrodę pieniężną wysokości 50 000 złotych, a także możliwość nagrania singla w profesjonalnej wytwórni muzycznej Universal Music Poland.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu-James - kim jest?

Sara Egwu-James to polska Whitney Houston. To właśnie ona wygrała czwartą edycję The Voice Kids. Widzowie pokochali Sarę już od Przesłuchań w Ciemno. To właśnie ona zaśpiewała numer Anyone z repertuaru Demi Lovato i odwróciła wszystkie fotele! Sara Egwu-James jest 12-letnią mieszkanką Ośna Lubuskiego. Co ciekawe, od najmłodszych lat fascynuje się muzyką i buduje swoją karierę. Teraz po wygranej w The Voice Kids, ma na to jeszcze większe szanse. Z pewnością od teraz będzie o niej bardzo głośno!

Najnowsze