John Egwu-James - kim jest tata Sary Egwu-James? [WIEK, RODZINA, PIOSENKI]

2022-06-15 10:59
John Egwu-James - kim jest tata Sary Egwu-James? [WIEK, RODZINA, PIOSENKI]
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy John Egwu-James - kim jest tata Sary Egwu-James? [WIEK, RODZINA, PIOSENKI]

John Egwu-James to utalentowany muzyk, wokalista, ale również świetny nauczyciel. Właśnie on mocno wspierał swoją córkę, Sarę, która ostatecznie wygrała The Voice Kids 4. Kim jest John Egwu-James? Poznajcie go bliżej już teraz.

Spis treści

  1. John Egwu-James - kim jest tata Sary?
  2. John Egwu-James - wiek
  3. John Egwu-James - rodzina
  4. John Egwu-James - X Factor
  5. John Egwu-James - The Voice of Poland
  6. John Egwu-James - piosenki

John Egwu-James - kim jest tata Sary Egwu-James? Zastanawiacie się, kto to jest John Egwu-James, czyli tata zwyciężczyni The Voice Kids 4? Jeśli szukacie informacji na jego temat, to dobrze trafiliście. Garść ważnych kwestii odnośnie utalentowanego muzyka podrzucamy w tym miejscu. John Egwu-James, jak mogli zauważyć widzowie muzycznego show dla dzieci i internauci od pierwszych odcinków mocno wspierał swoją kilkunastoletnią córkę. Razem z mamą Sary, Arletą Dancewicz, od wielu lat dokładali wszelkich starań, by ich pociecha pociecha śpiewała głosem wielkiej gwiazdy. Tak też się stało, bo już w pierwszym odcinku VoK trenerzy stwierdzili, iż Sara Egwu James to polska Whitney Houston. Być może tego nie wiecie, ale John James, to członek zespołu, który kilka tygodni temu tchnął drugie życie w kultowy przebój Englishman In New York.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

John Egwu-James - kim jest tata Sary?

John Egwu-James, powszechnie znany jako John James, to wokalista, który pojawił się w kilku klubowo brzmiących utworach. W przeszłości próbował swoich sił w muzycznych programach. Muzyk w 2011 roku pojawił się w X Factorze, a w 2012 roku próbował swoich sił w Bitwie na Głosy. 

John Egwu-James - wiek

Ile lat ma John Egwu-James? Tata Sary Egwu-James ma 37 lat. 

John Egwu-James - rodzina

John Egwu-James wychowuje 12-letnią Sarę razem z jej mamą Arletą Dancewicz. Sara ma dwa domy i trójkę rodzeństwa. John wspólnie z żoną Anną Egwu-James wychowują również kilkuletnią Michelle James, a także Johna Jamesa Juniora. John Egwu-James ma nigeryjskie korzenie. Artysta chętnie dzieli się zdjęciami swojej rodziny w mediach społecznościowych.

John Egwu-James - X Factor

John James Egwu pojawił się w X Factorze w 2011 roku. Wtedy postanowił porzucić dobrze płatną pracę i tuż po studiach zdecydował się skupić na śpiewaniu. Już w pierwszym odcinku muzycznego show oczarował widzów. - Przyjechałem do Polski jako student, skończyłem je i zostałem tu. Moje życie to muzyka, choć długo zajmowałem się biznesem. Teraz porzuciłem biznes na rzecz śpiewania - powiedział przed kamerami. John w eliminacjach wykonał utwór I'll Make Love To You, a na ciele Mai Sablewskiej pojawiły się ciarki.

John Egwu-James - The Voice of Poland

Nie brakuje opinii, że John Egwu-James w The Voice of Poland 12 zrobiłby dużą furorę. Warto jednak zaznaczyć, że artysta ma podpisany już profesjonalny kontrakt z wytwórnią Sony Music Poland. 

John Egwu-James - piosenki

Urodzony w Nigerii wokalista ma na koncie kilka utworów. W 2013 roku we współpracy z Mezem stworzył utwór zatytułowany Jedyna. Utwór był zapowiedzią wspólnej płyty artystów Krajobraz Po Wygranej Bitwie. John James, jako soulowy wokalista, doskonale czuje się i odnajduje w klubowych produkcjach. W 2019 roku, jako zespół Loui PL wydał utwór Dance Until The Morning. W 2021 rok wszedł mocnym uderzeniem. Stanowi je nowa wersja hitu Englishman In New York, która powstała właśnie w ramach projektu Loui & John.

Tata Sary Egwu-James śpiewa Englishman in New York! To wykonanie podbija świat!

QUIZ: Pokazujemy tylko jedno ujęcie z teledysku. Odgadniesz, co to za piosenka?

Pytanie 1 z 15
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze