Billie Eilish / Sara James

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News; Screen z YouTube: America's Got Talent

Sara James doceniona przez Billie Eilish! Ten gest to mistrzostwo świata

2022-06-18 20:28

Sara James zaśpiewała w amerykańskim Mam Talent i oczarowała cały świat swoim występem. Najpierw docenił ją Simon Cowell, wciskając złoty przycisk w programie, a później miliony internautów. Występ 13-letniej wokalistki trafił również do samej Billie Eilish!

Nie milkną echa po fantastycznym występie Sary James w amerykańskim Mam Talent. Pojawiła się w jednym z odcinków telewizyjnego show, gdzie zaśpiewała wielki hit z repertuaru Billie Eilish i Khalida - "Lovely". Polka zaskoczyła nie tylko swoim wokalnym talentem, ale również wiekiem. Jurorzy nie mogli uwierzyć, że wokalistka ma tylko 13 lat! Simon Cowell, który stoi za karierami największych zespołów (m.in. One Direction) postanowił nawet wcisnąć złoty przycisk, który jest gwarancją awansu do wielkiego półfinału programu. Udział Sary w AGT wzbudził ogromne poruszenie w mediach społecznościowych, a większość fanów kibicuje młodej artystce w zagranicznym sukcesie. Jej występ trafił nawet do Billie Eilish. Co zrobiła wielka gwiazda? Ten gest to mistrzostwo świata!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cały świat zachwycony Sarą James! To ona wygra amerykańskie Mam Talent?

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Sara James doceniona przez Billie Eilish!

Film z występu Sary James w amerykańskim Mam Talent podbija internet! W zaledwie kilka dni zgromadził kilka milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Okazuje się, że wykonanie piosenki "Lovely" przypadło do gustu również samej Billie Eilish. Wielka gwiazda postanowiła udostępnić wideo nawet na swoim Facebooku. Wielu fanów wierzy, że 13-latka ma szansę na wygranie programu. Jednak niezależnie od wyniku już udało jej się osiągnąć bardzo wiele. Czy zagraniczna rozpoznawalność zaowocuje wielką międzynarodową karierą? Przekonamy się wkrótce!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sara James odpowiedziała na post Billie Eilish. Bezcenna reakcja

Billie Eilish / Sara James

i

Autor: Screen z Facebook/Billie Eilish
Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?