Sandra Rugała z niespodziankami w czasie Domowego Grania! Będzie się działo!

i

Autor: screen z profilu na Instagramie / https://www.instagram.com/sandrarugala/ Sandra Rugała z niespodziankami w czasie Domowego Grania! Będzie się działo!

Sandra Rugała z niespodziankami w czasie Domowego Grania! Będzie się działo!

2020-04-29 14:48

29 kwietnia 2020 to wyjątkowy dzień dla wszystkich fanów Sandry Rugały. Śpiewająca gwiazda internetu da wyjątkowy koncert w ramach Domowego Grania na ESKA.pl! O której godzinie oglądać jej premierowy występ? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl!

Sandra Rugała zachwyca swoimi wyjątkowymi coverami największych hitów miliony internautów. Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy to dodała na swój kanał w serwisie YouTube, cover I Was Here od Beyonce. Ogromną popularność zyskała w 2017 roku, kiedy to wypuściła do sieci polską wersję hitu Perfect. Młoda i utalentowana dziewczyna do tej pory coverowała utwór 8 Kobiet (Taconafide), Lay Low (Roksana Węgiel), czy Ona by tak chciała (Ronnie Ferrari). To właśnie Sandra Rugała śpiewa, sprawnie miksując ze sobą największe hity miesięcy, wakacji, a także pokazuje ewolucje muzyki na przestrzeni lat.

Zobacz: Domowe Granie - HARMONOGRAM. Kto, kiedy i o której oglądać koncerty na ESKA.pl?

Sandra Rugała wystąpi w ramach Domowego Grania na ESKA.pl! Koncert młodej gwiazdy internetu już 29 kwietnia o godzinie 18:00. Wokalistka już przyzwyczaiła do zaskakiwania swoich fanów, dlatego nie możecie tego przegapić! 

Viki Gabor pokazała nam swoją playlistę! Oto jej ulubione hity:

Uwielbiacie wykonania piosenek na żywo? Tęsknicie za koncertami i jesteście ciekawi, co słychać u popularnych wykonawców? Największe gwiazdy grają dla Was - dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl!

Za naszym pośrednictwem poczujesz się tak, jakby wielka gwiazda wystąpiła tylko i wyłącznie przed Tobą - na specjalne życzenie. Sandra Rugała to kolejna gwiazda, która da wyjątkowy koncert. Przed nami jeszcze mnóstwo atrakcji, a wszystkie gwiazdy ujawniamy nieustannie na ESKA.pl. Bądźcie czujni i czekajcie na kolejne ogłoszenia!

Sonda
Domowe Granie - kogo chciałbyś zobaczyć?