Sanah

i

Autor: Krzysztof Radzki/East News

Sanah zachwycona swoją fanką. Czegoś tak wzruszającego jeszcze nie widzieliście!

2021-07-09 12:02

Po lockdownie, który trwał w naszym kraju, powróciły koncerty i wszelkie imprezy muzyczne. Również Sanah zaczęła jeździć po Polsce, zachwycając wszystkich swoim wokalem. Na jednym z koncertów wydarzyła się magia, a wideo które krąży w sieci, jest bardzo wzruszające! Sanah jest oczarowana swoją małą fanką!

Sanah dała się poznać wszystkim za sprawą swojego hitu, jakim jest Szampan. Choć wiele osób myślało, że jej następne kawałki nie będą już tak dobre, to 23-letnia artystka pokazała, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Każda piosenka, która pojawia się w sieci, od razu zyskuje miano hitu, a w dodatku gromadzi milionowe odsłony. Po ciężkim czasie dla wielu artystów, jakim był lockdown, w końcu powróciły koncerty i festiwale. Sanah również ma za sobą ciężki czas, nie tylko ze względu na pandemię, ale także dlatego, że intensywnie pracowała i wydawała muzyczne nowości. Niedawno ruszyła w swoją trasę koncertową No Sory Tour i w końcu ujrzała swoich fanów, śpiewając dla nich na żywo. Jej koncerty to prawdziwa uczta dla ucha, ale także dla oka. Fani bawią się pod sceną w najlepsze, a na jednym z jej koncertów zadziała się magia. Wideo krążące po sieci jest bardzo wzruszające!

Sanah zdradziła kulisy tworzenia hitów i opowiedziała o swojej tęsknocie [WYWIAD]

Sanah zachwycona fanką

Sanah podczas trasy koncertowej No Sory Tour zawitała do Warszawy. W stolicy dała kolejny świetny koncert, a publiczność była zachwycona! W pewnym momencie wywołała przez mikrofon Zosię, która następnie zaśpiewała piosenkę z repertuaru Sanah - 2:00. Dziewczynka dała pod sceną czadu, a wokalistka była nią oczarowana do tego stopnia, że pochwaliła ją przez mikrofon: brawo Zosia, pięknie zaśpiewałaś, jaki masz głos przecudowny. Poniżej możecie zobaczyć jak fanka Sanah wypadła w jej kawałku. Będziecie zachwyceni i wzruszeni jednocześnie!

Jak naprawdę nazywa się Sanah, Wersow, Mery Spolsky i nie tylko?

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę nazywa się Sanah?