Sanah

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News

Dzień po głośnym koncercie Sobel wystąpił z Sanah. Takiego duetu nikt się nie spodziewał!

2021-07-06 16:13

Sobel to artysta, o którym w ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno. Wszystko przez nagranie, na którym słychać, jak wyzywa fana, który wtargnął na scenę podczas jego show. Przez zamieszanie z raperem w roli głównej właściwie całkowicie zignorowano fakt, że dzień po feralnym koncercie w Krakowie wystąpił on w niespodziewanym duecie z sanah.

Sanah i Sobel to połączenie, jakiego chyba nie spodziewał się nikt. Jedna z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek połączyła siły z odnoszącym coraz większe sukcesy raperem, którego publiczność może kojarzyć między innymi z singla Fiołkowe pole. Do muzycznego spotkania artystów doszło 4 lipca w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia. Co ciekawe, wspólny występ sanah i Sobela miał miejsce dokładnie dzień po koncercie, o którym od wczoraj mówią wszyscy. Chodzi oczywiście o show rapera w krakowskiej Tauron Arenie, w trakcie którego zwyzywał on swojego fana, który odważył się wskoczyć na scenę. 21-latek nie szczędził inwektyw względem swojego wielbiciela, w czym wtórowała mu zgromadzona pod sceną publiczność. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Sobel przeprosił za swoje zachowanie i zaoferował fanowi wejściówkę na kolejny koncert w Krakowie. 

Jak naprawdę nazywa się Sanah, Wersow, Mery Spolsky i nie tylko?

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę nazywa się Sanah?

Sanah i Sobel

Wróćmy jednak do duetu Sobela i Sanah. Wokalistka i raper zaprezentowali w sumie dwa numery: po jednym z dorobku każdego z nich. Fani zgromadzeni w amfiteatrze Kadzielnia mogli usłyszeć artystów wykonujących wspólnie piosenki 2:00 oraz Fiołkowe pole. W sieci można znaleźć nagrania z tego magicznego momentu.

Świat potrzebował tego duetu ?

życie bym oddała za studyjną wersję tej piosenki w ich wykonaniu - piszą internauci.

Tym razem, na szczęście, obyło się bez żadnych dodatkowych "atrakcji".

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia