sanah

i

Autor: Krzysztof Radzki/East News

Prawie 7 lat temu Sanah zaśpiewała w duecie. Takiego połączenia na pewno się nie spodziewacie!

2021-07-11 13:58

Sanah to jedna z popularniejszych piosenkarek w Polsce. Choć zaczynała od platformy YouTube, dziś może pochwalić się wielkimi hitami i występami na wielu koncertach. Okazuje się jednak, że blisko 7 lat temu artystka zaśpiewała w duecie. Takiego połączenia na pewno się nie spodziewacie!

Sanah to prawdziwa królowa polskiej sceny muzycznej. To właśnie ona pokazuje, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i tworzy hit za hitem. Słuchacze szanują ją nie tylko za szybko wpadające w ucho brzmienia, ale także za to, że w swoich tekstach i teledyskach jest naturalna. Cenią u niej brak wulgaryzmów, a z piosenek wyciągają mądre przekazy życiowe. Jeszcze nie tak dawno, bo w maju 2021 roku, Sanah wydała album Irenka, który stał się numerem jeden na Oficjalnej Liście Sprzedaży. Krążek niesłuchanie utalentowanej artystki, promują piosenki, które możecie usłyszeć na antenie Radia ESKA. Są to między innymi piosenki: No sory, etc. (na disco), 2:00, czy też Ale jazz! nagrany w duecie z Vito Bambino.

Choć teraz w branży muzycznej zdecydowanie rządzi właśnie Sanah, to jej pierwsze kroki można było zaobserwować prawie 7 lat temu. W sieci krąży piosenka, którą 23-letnia artystka zaśpiewała z raperem. Takiego połączenia na pewno się nie spodziewacie!

Sanah zdradziła kulisy tworzenia hitów i opowiedziała o swojej tęsknocie [WYWIAD]

Jak naprawdę nazywa się Sanah, Wersow, Mery Spolsky i nie tylko?

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę nazywa się Sanah?

Sanah zaśpiewała w duecie z raperem

W listopadzie 2014 roku, Sanah z pewnością nie wiedziała co czeka na nią w przyszłości, ale robiła to co kocha, czyli śpiewała. Waśnie wtedy, czyli blisko 7 lat temu na YouTube został umieszczony hip-hopowy numer pewnego twórcy o pseudonimie Reyu. Mowa o kawałku Pamiętaj, w którym gościnnie słychać właśnie Zuzannę Jurczak! Kto by pomyślał, że Sanah tuż przed wielka karierą zaśpiewała w duecie. Niektórzy fani natrafili na tę współpracę i są pod wrażeniem, co wyszło z takiego połączenia. Koniecznie posłuchajcie jak wokalistka od Szampana wypadła prawie 7 lat temu w duecie z raperem. Będziecie zaskoczeni!