sanah śpiewając Marcepan TEGO się nie spodziewała. Londyńscy fani totalnie ją zagięli

i

Autor: Dariusz Lachowski/East News sanah śpiewając Marcepan TEGO się nie spodziewała. Londyńscy fani totalnie ją zagięli

sanah śpiewając Marcepan TEGO się nie spodziewała. Londyńscy fani totalnie ją zagięli

2023-04-26 14:15

sanah ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów, jednak takiego jak ten na pewno jeszcze nigdy nie zagrała. Artystka kontynuuje swoją zagraniczną trasę, która została zorganizowana z myślą o Polakach mieszkających w Niemczech, Irlandii, Anglii czy Stanach Zjednoczonych. Śpiewa najbardziej znane hity, które przyniosły jej ogromne sukcesy, a także zupełnie premierowe nagrania. Tak też było w Dublinie czy Londynie! Na prośbę fanów kilka chwil po wydaniu wykonała utwór Marcepan na żywo. Reakcja osób przed sceną mocno ją zaskoczyła.

Spis treści

  1. sanah - piosenka Marcepan na żywo
  2. Marcepan - piosenka sanah 2023

Koncerty sanah 2023 obfitują w wiele zaskakujących sytuacji. Nie dość, że artystka ujawnia kulisy tworzenia poszczególnego utworu, zdradza często prywatne szczegóły, to na dodatek chętnie rozmawia z fanami. Najlepszą okazją, by się o tym przekonać będą stadionowe koncerty sanah 2023. Najpopularniejsza obecnie gwiazda polskiej sceny muzycznej już tego lata zagości na obiekcie sportowym w Gdańsku, Chorzowie, a deserem będzie jej show na największym stadionie w Polsce, czyli PGE Narodowym. Zanim jednak to się stanie postanowiła dać kilka występów poza granicami naszego kraju. To wszystko z myślą o osobach, które chociażby z powodu pracy nie mogą przyjechać na jej występ do Polski. sanah w podróży, bo tak się nazywa ta trasa, obejmuje występ w Berlinie, Dublinie, Londynie, Paryżu, a także w Nowym Jorku, Los Angeles i Chicago. To właśnie w stolicy Irlandii po raz pierwszy wykonała piosenkę Marcepan na żywo. Oczywiście z pełnym tekstem, bo do tej pory przedpremierowo serwowała wyłącznie jej fragment. Fani doskonale się bawili, ale to jednak występ z Londynu cieszy się ogromną popularnością w sieci. Osoby przed sceną po kilku dniach znali cały tekst Marcepana, co zaskoczyło artystkę. Dośpiewywali nawet drugorzędne partie, co wielokrotnie ją rozbawiło.

Jadwiga Krowiak i Sara Kreis w Mam Talent wyginają się do hitu Sanah. Jurorzy zaniemówili!

sanah - piosenka Marcepan na żywo

Piosenka Marcepan na żywo śpiewana przez fanów w Londynie poprawiła nastrój, nie tylko wokalistce. Dobrze jest zobaczyć publiczność, która żyje dokonaniami swojej ulubionej gwiazdy i bardzo szybko nauczyła się tekstu tego kawałka. W platformie z krótkimi filmikami pojawiło się kilka kopii londyńskiego wykonania Marcepanu. Jedna z nich trafiła nawet na YouTube. Widać jednocześnie wyraźnie, jak dużym hitem, w krótkim czasie stał się ten kawałek. Zobaczcie, jak bardzo z tego wykonania ucieszyła się sanah.

sanah: koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie 2023! Kiedy i ile kosztują bilety?

Marcepan - piosenka sanah 2023

sanah w czasie wakacyjnej trasy koncertowej w 2021 roku zaśpiewała przedpremierowo utwór Kolońska i szlugi, w wersji fortepianowej. Fani nagrali sobie koncertową odsłonę tego kawałka, a następnie w niecierpliwości tygodniami i miesiącami czekali na oficjalne jego wydanie. Byli zgodni, że to najsłynniejszy niewydany utwór ostatnich lat. Ostatecznie pojawił się on 5 listopada 2021 roku. Teraz drugim głośnym i niewydanym singlem gwiazdy polskiej sceny muzycznej była piosenka Marcepan. Artystka po raz pierwszy zaprezentowała go, w czasie koncertów na trasie Bankiet u Sanah. Fani czekali, prosili, aż w końcu się doczekali. Utwór miał swoją premierę wraz z teledyskiem 20 kwietnia 2023.