Sanah: koncerty jesień 2021. Bilety gwarancją niezapomnianych chwil!

i

Autor: Magic Records Poland Sanah: koncerty jesień 2021. Bilety gwarancją niezapomnianych chwil!

Sanah: koncerty jesień 2021. Bilety rozchodzą się w błyskawicznym tempie!

2021-07-15 11:24

Po wielkim sukcesie debiutanckiej trasy #NoSory Tour, sanah nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w nową trasę koncertową, promującą jej album Irenka. Właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na koncerty w ramach Kolońska i szlugi Tour.

Sanah: bilety na koncerty 2021 to gorący towar! Zainteresowanie na samym starcie przedsprzedaży było tak duże, że należało poczekać kilkanaście minut, by dostać się na stronę, która dystrybuuje wejściówki. Czas na nowy rozdział i przygodę w którą sanah-Irenka zabierze swoich fanów. Kolońska i szlugi Tour rusza 31 października 2021 w Warszawie. Podczas trasy sanah zaprezentuje swoje utwory z ostatniej płyty Irenka takie jak: ten Stan, Ale jazz!, 2:00 czy “etc. (na disco). Bliżej poznamy również utwór tytułowy... a może nie? sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów.

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi Tour. Kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [TRASA JESIEŃ 2021]

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia

Sanah - bilety na koncerty 2021

Na każde miasto przewidzianych jest 20 pakietów To był dobry dzień w ramach których będziecie mieli możliwość spotkania się z sanah, zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz otrzymacie unikalny zestaw gadżetów, które nie będą dostępne w regularnej sprzedaży (więcej szczegółów wkrótce). Pakiet obejmuje również bilet na koncert do strefy Golden Circle. Pakiety będą dostępne w sprzedaży od piątku, 16 lipca 2021, od godziny 10:00, wraz z regularną sprzedażą biletów.

Jak naprawdę nazywa się Sanah, Wersow, Mery Spolsky i nie tylko?

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę nazywa się Sanah?