sanah - koncerty na stadionach: KIEDY i GDZIE? Stadionowe występy spełnieniem marzeń!

i

Autor: single cover art sanah - koncerty na stadionach: KIEDY i GDZIE? Stadionowe występy spełnieniem marzeń!

sanah - koncerty 2023. KIEDY i GDZIE wystąpi sanah? [DATA, MIEJSCE]

2023-07-16 9:00

To opowieść o spełnianiu marzeń. O tym, jak wielkie plany snute w dziecięcej wyobraźni, zamieniły się w wyśnioną rzeczywistość. I tak z pięcioletniej, marzącej o karierze dziewczynki, wyrosła sanah - pierwsza Polka na stadionach! Najlepsze więc dopiero przez nami. Panie i Panowie przedstawiamy Ucztę nad Ucztami! Kiedy i gdzie wystąpi sanah na stadionach? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

  1. sanah - koncerty na stadionach: kiedy i gdzie?
  2. sanah - koncerty 
  3. sanah - koncerty stadionowe 2023
  4. sanah - płyta Uczta
  5. sanah śpiewa Poezyje

sanah - koncerty na stadionach: kiedy i gdzie?

Stadionowe występy niewątpliwie są spełnieniem marzeń artystki i ich fanów! To jest zdecydowanie jej czas. Jako pierwsza artystka w historii polskiej muzyki w jednym roku wydała 2 albumy, Uczta oraz sanah śpiewa Poezyje, którym w dniu premiery przyznano status platynowej płyty! Co więcej, diamentowa już teraz Uczta wraz z diamentowymi Irenką i Królową Dram przez wiele tygodni utrzymywały się w TOP10 zestawienia OLiS.

sanah - koncerty 

Zwieńczeniem artystycznych sukcesów sanah stały się 2 wyprzedane trasy koncertowe Uczta Tour ‘22 i Bankiet u sanah. Ta pierwsza zgromadziła ponad 100 tysięcy osób, a na scenie gościnnie wystąpili znakomici polscy muzycy m.in. Grzegorz Turnau, Dawid Podsiadło, Daria Zawiało). Trasa Bankiet u sanah to natomiast seria koncertów artystki, której towarzyszy 50-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz 30-osobowy chór Silesian Chamber Choir Ad libitum. sanah prezentuje swoje utwory w zupełnie nowych, przepięknych aranżacjach autorstwa Rafała Rozmusa, a koncerty odbywają się w wyjątkowych salach takich jak: Filharmonia Narodowa, Narodowe Forum Muzyki czy Sala Koncertowa NOSPR.

Sanah ogłosiła ŚWIATOWĄ trasę koncertową! W tych krajach wystąpi gwiazda

Wymarzyłam coś na moich 5 urodzinach. 

Dopiero dziś, tak trochę nieśmiało, ale chciałabym spróbować zrealizować to marzenie. 

Nieśmiało, ale jednak…zapraszam Was na STADIONY!!!

PS. Gdyby nie to nieustanne wsparcie, które codziennie dostaję od Was, dziś nie byłabym taka odważna ? dziękuję Wam moi kochani najukochańsi!

sanah zaskoczyła nowym utworem! Co wspólnego ma z nim Coldplay?

sanah - koncerty stadionowe 2023

Te wszystkie niebagatelne osiągnięcia doprowadziły sanah do niezwykłego momentu... Nadchodzi czas niesamowity, wyjątkowy i w pełni zasłużony. Artystka zaprasza na „Ucztę nad Ucztami”! Dziecięce marzenia o wypełnionym po brzegi stadionie właśnie się spełniają - i to podwójnie! Stadion Śląski i Stadion w Gdańsku (Polsat Plus Arena Gdańsk) to miejsca, w których artystka wystąpi dla niemal 100 tysięcy osób! sanah jest więc idealnym przykładem na to, że warto śmiało podążać za swoimi marzeniami, bo tylko wtedy te mają szansę się spełnić.

UCZTA NAD UCZTAMI:

  • 15.08.2023 - Stadion Śląski w Chorzowie
  • 8.09.2023 - Stadion w Gdańsku (Polsat Plus Arena Gdańsk)
  • 22.09.2023 - PGE Stadion Narodowy w Warszawie

sanah - płyta Uczta

Uczta, czyli trzeci studyjny album artystki, zawiera 11 utworów zaśpiewanych w duetach ze znakomitymi postaciami polskiej sceny muzycznej, a wśród nich – diamentowe: Szary świat z Kwiatem Jabłoni i ostatnia nadzieja z Dawidem Podsiadło, potrójnie platynowe: Eldorado z Darią Zawiałow oraz Tęsknię sobie z Arturem Rojkiem, podwójnie platynowe: Sen we śnie w duecie z Grzegorzem Turnauem, a także Mamo tyś płakała z Igorem Herbutem oraz złote: Czesława z Natalią Grosiak, oscar z Vito Bambino, audi z Mięthą oraz Baczyński (Pisz do mnie listy) z Anią Dąbrowską. Płyta zadebiutowała na 4. miejscu najczęściej streamowanych albumów w Spotify na świecie.

sanah śpiewa Poezyje

sanah śpiewa Poezyje to z kolei krążek, na który składa się 9 wierszy autorstwa ukochanych przez artystkę poetów. Na albumie znajdziemy m.in. utwory: Nic dwa razy do wiersza Wisławy Szymborskiej, który uzyskał właśnie status podwójnie platynowej płyty, wyróżniony platynową płytą Hymn autorstwa Juliusza Słowackiego czy złoty, Mickiewiczowski Do * w sztambuch. 2022 rok to także 2 wyjątkowe nagrody - Bestseller Empiku i Fryderyk za album Irenka oraz tytuł najczęściej słuchanej artystki w Spotify w Polsce!

Listen on Spreaker.