Rubens

i

Autor: materiały prasowe

Rubens - koncerty 2023. Gdzie i kiedy wystąpi artysta?

2023-03-02 14:42

Solowy debiut Rubensa "Piosenki, których nikt nie chciał" to jedno z najbardziej docenionych wydawnictw 2022 roku. Artysta rusza w wiosenną trasę koncertową go promującą! Wiemy już, kiedy i gdzie wystąpi. Koniecznie sprawdźcie, czy Rubens zaśpiewa w waszym mieście.

Rubens - koncerty 2023 cieszą się sporym zainteresowaniem. Nic dziwnego - w końcu Rubens to wszechstronny artysta, który jest obecny na polskiej scenie od ponad dekady. Niedawno zaskoczył środowisko muzyczne decyzją o solowym debiucie, co spotkało się z ciekawością i sporym uznaniem ze strony fanów oraz krytyków. W ramach marcowej trasy koncertowej odwiedzi największe polskie miasta: Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Toruń i Warszawę. Sprawdźcie, gdzie i kiedy dokładnie.

Fest Festival 2023 - BILETY: gdzie i po ile kupić? [CENY, KARNETY]

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Rubens - koncerty 2023

Rubens wyrusza w trasę promującą jego debiutancki album. Oto rozpiska koncertów:

  • 10.03 Kraków, Poczta Główna
  • 12.03 Katowice, Królestwo
  • 16.03 Wrocław, Stary Klasztor
  • 17.03 Poznań, Próżność
  • 18.03 Łódź, Monopolis
  • 20.04 Gdańsk, Drizzly Grizzly
  • 21.04 Toruń, Od Nowa
  • 22.04 Warszawa, Praga Centrum

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going. Organizatorem koncertów jest Follow The Step

Rubens - kim jest?

Rubens na co dzień jest członkiem zespołu Darii Zawiałow. To producent, wokalista, gitarzysta, songwriter, a także współtwórca wielu polskich hitów, m.in. Złoto Mroza. Jego muzyka stanowi zapis męskich uczuć, co słyszymy m.in. w debiutanckim singlu “Wszystko OK?”. Po niemal 10 miesiącach od premiery przeboju, Rubens zaprezentował Piosenki, których nikt nie chciał. Debiutancki album złożony z 12 utworów zebrał bardzo przychylne opinie zarówno wśród odbiorców, jak i krytyków. Rubens występował na scenie z Dawidem Podsiadłą, Vito Bambino oraz innymi czołowymi polskimi artystami. Podczas pandemii, kiedy wstrzymano koncerty, Piotr Rubik (bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko) zaszył się w swoim domowym studio i zaczął tworzyć piosenki na własne konto. Stworzył materiał niebanalny i alternatywny z naleciałościami Arctic Monkeys, Tame Impala czy ukochanego Radiohead.

Sonda
Koncerty w telewizji czy na żywo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE