Roztańczony PGE Narodowy 2020 - kto i kiedy wystąpi? [LISTA ARTYSTÓW]

2019-09-30 13:38 MK
PGE Narodowy
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Roztańczony PGE Narodowy to impreza, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niedługo po zakończeniu tegorocznej edycji, w trakcie trwania której na scenie zaprezentowali się najpopularniejsi artyści wykonujący muzykę taneczną, organizatorzy zapowiedzieli kolejną! Znamy nazwiska pierwszych wykonawców. Sprawdź na ESKA.pl już teraz, kto wystąpi podczas koncertu Roztańczony PGE Narodowy w 2020 roku.

Roztańczony PGE Narodowy 2020 - kto wystąpi? Odpowiedź na to pytanie jest dla wielu osób najistotniejszą ze wszystkich kwestii dotyczących koncertu. Tym bardziej, że organizatorzy stanęli w tym roku na wysokości zadania i zaprosili prawdziwe gwiazdy. Na scenie zobaczyliśmy między innymi Marylę Rodowicz, Cleo, Gromee'ego czy sensację ostatnich miesięcy - Ronniego Ferrariego. Oficjalnie wiadomo, że Roztańczony PGE Narodowy powróci w przyszłym roku. Pierwsi ujawnieni wykonawcy to gwarancja świetnej zabawy!

Roztańczony PGE Narodowy 2020 - kiedy i kto wystąpi?

Impreza odbywająca się pod szyldem Roztańczony PGE Narodowy również będzie miała miejsce jesienią. Już 26 września 2020 obiekt PGE Narododowy ponownie zamieni się w taneczny parkiet. Oficjalnie wiadomo, że na scenie na pewno zaprezentuje się Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller z grupą Boys oraz Thomas Anders z Modern Talking. Lista artystów z pewnością będzie się powiększać. O wszystkich zmianach będziemy informować na ESKA.pl.

Najnowsze