Roztańczony Narodowy

i

Autor: Agnieszka Sniezko/East News

Roztańczony Narodowy 2021 - kto wystąpi 25.09? Lista gwiazd

2021-09-24 12:30

Roztańczony Narodowy odbędzie już 25 września. Na scenie wybrzmią polskie i zagraniczne hity, które z pewnością porwą do tańca fanów disco. Jakich artystów usłyszymy podczas tegorocznej odsłony koncertu? Przekonajcie się już teraz, kto wystąpi podczas wydarzenia Roztańczony Narodowy 2021!

Roztańczony Narodowy 2021 - kto wystąpi 25 września na Stadionie Narodowym? Znana jest lista gwiazd, które pojawią się na PGE Narodowym już w najbliższą sobotę. Wśród nich najbardziej znane i lubiane nazwiska. Fani największej dyskoteki w stolicy już nie mogli doczekać się powrotu imprezy. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku koncert nie odbył się z powodu pandemii koronawirusa. Motywem przewodnim Roztańczonego Narodowego 2021 jest hasło Już wszyscy razem. Kogo zobaczymy na scenie Roztańczonego Narodowego już 25 września? 

Kiedy jest Eurowizja Junior 2021? Data może zaskoczyć fanów konkursu

Roztańczony Narodowy 2021 - kto wystąpi?

Ich piosenki z pewnością rozgrzeją tłumy! Na scenie Roztańczonego Narodowego wystąpią: Zenek Martyniuk, Marcin Miller z zespołem Boys, Ronnie Ferrari, Weekend, Top Girls, Cleo, Borys LBD, Kwestia 07, MIG, Jorrgus, Miły Pan oraz Thomas Anders & Modern Talking Band, Popek Monster, Kubańczyk, Filipek, Antony Esca, Vixen, Kbleax oraz Blonsky. Szykują się ogromne emocje!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Roztańczony Narodowy 2021 - transmisja

Organizatorzy zapewnili możliwość obejrzenia koncertu wszystkim, którzy nie będą mogli na niego dotrzeć. Transmisja dostępna będzie w formie PPV w cenie 8.99 zł. Start o godzinie 19.00.