Ronnie Ferrari

i

Autor: ESKA

Ronnie Ferrari jakiego nie znacie! Zaskoczył i pokazał artystyczną twarz w Domowym Graniu!

2020-05-26 13:29

Był Ray Dalton ze swoim światowym hitem In My Bones, był Tom Gregory, czyli młody wokalista z szansą na światowy sukces na miarę Shawna Mendesa, był specjalny set NRD1 z Shanguy, ale również występ Alicji Szemplińskiej, Patryka Skoczyńskiego czy chociażby Fanki, czyli gwiazdy sieci. Za nami też wyjątkowy występ innej znanej, internetowej osobistości. Mowa o Ronnie Ferrari, który zaskoczył swoim koncertem w ramach Domowego Grania. Zobaczcie sami, jeśli przegapiliście już teraz - na ESKA.pl!

Ronnie Ferrari nie spodziewał się, że w ciągu kilku tygodni stanie się jednym z najpopularniejszych artystów w internecie. Popularność spadła na niego z dnia na dzień, a wszystko oczywiście za sprawą utworu, który stworzył w swoim małym pokoju w rodzinnym Włocławku. Mowa rzecz jasna o megahicie Ona by tak chciała, który obecnie ma ponad 130 milionów wyświetleń. Ostatnie tygodnie kwarantanny wykorzystał na pracę nad debiutanckim albumem, który promuje singiel Radiówka i Szczęście. Ronnie zamknął się w studio nagraniowym i stworzył numery, które pojawiają się na jego zbliżającym się wielkimi krokami wydawnictwie.

Zobacz: Domowe Granie - HARMONOGRAM. Kto, kiedy i o której oglądać koncerty na ESKA.pl?

Ronnie Ferrari to artysta, którego lepiej możecie poznać, podczas koncertów, które do czasu pandemii dawał praktycznie codziennie. Na scenie widać, że to energiczny i szalony 21-latek, uwielbiający spotkania z publicznością. Za pośrednictwem Domowego Grania na ESKA.pl - Hubert Kacperski pokazał zupełnie nową, można nawet uznać - artystyczną twarz. Złapał za gitarę i zagrał na niej swój największy hit. Gitara, to jednak niejedyny instrument, na którym zagrał jeden z najpopularniejszych twórców w internecie. Zobaczcie sami i poznajcie akustyczne wersje dwóch hitów Ronnie Ferrari. Tylko na ESKA.pl!

Ronnie Ferrari jakiego nie znacie! Zaskoczył i pokazał artystyczną twarz w Domowym Graniu!