Roksana Węgiel z życiowym sukcesem?! Jej teledysk emitowany w telewizji na całym świecie!

2020-01-29 11:24 RW
Roksana Węgiel z życiowym sukcesem! Jej teledysk emitowany w telewizji na całym świecie!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Roksana Węgiel z życiowym sukcesem! Jej teledysk emitowany w telewizji na całym świecie!

Wygrała Eurowizję Junior, zdobyła najważniejsze muzyczne wyróżnienia, ma kilkaset milionów odsłuchań w serwisach stremingowych - Roksana Węgiel to jedna z najważniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce! 15-latka z Jasła właśnie świętuje kolejny światowy sukces! O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając sami - na ESKA.pl!

Roksana Węgiel praktycznie codziennie może świętować sukces. Liczba polubień jej hitów z dnia na dzień rośnie, zdobywa nagrody i wyróżnienia, a na jej koncertach pojawiają się tysiące osób. Młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej, w swoim najnowszym singlu przypomina, jak ważna jest pewność siebie oraz że każdy powinien myśleć o sobie w kategorii MVP, czyli Najbardziej Wartościowy Gracz. Moc słychać nie tylko w tekście, ale i w warstwie muzycznej: kawałek jest energiczny, nowoczesny i z miejsca wpada w ucho. Autorami utworu są Steve Manovski (współpracował z Sigalą, Jasonem Derulo, Cheat Codes, Sofią Reyes) oraz Jenson Vaughan (współpracował z Madonną, Britney Spears, Kygo, Ellie Goulding, OMI, Becky Hill). Jeśli chodzi o sukcesy Roksany Węgiel, to zaczynają one wychodzić poza granice naszego kraju. Słuchacze na całym świecie od Azji po Amerykę są coraz bardziej świadomi tego, że istnieje nastolatka, która zachwyca swoimi utworami. Popularność gwiazdy będzie coraz większa, a dowód podrzucamy wam poniżej.

Roksana Węgiel to jedna z gwiazd ESKA Odwołuje Zimę! Wykonawczyni hitu MVP razem ze słuchaczami Radia ESKA i ESKOWĄ ekipą poczuje gorący klimat Dominikany. 

Roksana Węgiel - piosenka MVP światowym hitem

Roksana Węgiel za pośrednictwem swoich profili na Instagramie i Facebooku, pochwaliła się ogromnym osiągnięciem. Napisała, że jej dynamiczny teledysk MVP jest emitowany w stacjach muzycznych w Azji, Europie, Amerykach i Afryce. W poście zachwycona napisała:

  • Od 14 stycznia możecie go zobaczyć w MTV Hits International (emisja w całej Europie, poza UK & Irlandia).
  • Od 25 stycznia znalazł się na Brand New List w MTV Russia.
  • Od 26 stycznia emitowany jest w MTV Live HD (Europa, Azja, Płn. i Płd. Ameryka, Afryka).

Można się zastanowić, czy jest to osiągnięcie na skalę tego z listopada 2018, kiedy to wokalistka wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Roxie podziękowała również za to, że jej debiutancki album z hitem Anyone I Want To Be znalazł się w TOP 20 najlepiej sprzedających się albumów w 2019 roku!

Cała redakcja ESKA.pl - Roksanie Węgiel gratuluje tego światowego sukcesu i trzyma kciuki za kolejne dobre informacje! Obecnie klip do MVP ma ponad 3,3 miliona wyświetleń. Jeśli jeszcze go nie widzieliście - zachęcamy do odpalenia!

Najnowsze