Roksana Węgiel zdradziła, której swojej piosenki NIE LUBI. To wielki hit!

2020-01-24 12:53 RW
Roksana Węgiel zdradziła, której swojej piosenki NIE LUBI. To wielki hit!
Autor: Lukasz Kalinowski/East News Roksana Węgiel zdradziła, której swojej piosenki NIE LUBI. To wielki hit!

Kariera Roksany Węgiel nabrała szaleńczego tempa po historycznym zwycięstwie Polski, podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Nie oznacza to jednak, że przed udziałem i występem na międzynarodowym wydarzeniu, nie zdobywała serc słuchaczy. Wydała kilka singli, które stały się wielkimi hitami. Jak się okazuje, młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej, nie lubi wszystkich swoich piosenek. Która dokładnie jej się nie podoba? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl

Roksana Węgiel zdecydowanie jest najpopularniejszą artystką młodego pokolenia. Przypominamy, że młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej już w lutym poczuje słoneczny klimat Dominikany, gdzie razem w Radiem ESKA i słuchaczami odwoła zimę. Stamtąd nie zabraknie wielu niespodzianek, o czym dowiecie się zaglądając na ESKA.pl. Najwięksi fani z pewnością mają w swojej kolekcji gadżety Roxie, autografy z koncertów, a w swojej playliście wszystkie piosenki artystki. Zdecydowanym numerem jeden jest oczywiście Anyone I Want To Be, ale nie można zapominać także o takich hitach, jak: Dobrze jest, jak jest, Potrafisz, Bunt, Żyj, czy światowo brzmiącym Lay Low i MVP. 15-letnia wokalistka uwielbia śpiewać wszystkie swoje piosenki na koncertach, ale jest utwór, który wyłącza, gdy tylko słyszy go na YouTube albo w serwisie streamingowym. 

Roksana Węgiel - piosenka, której nie lubi

Roksana Węgiel gościła podczas spotkania zorganizowanego przez Urząd Miasta w rodzinnym Jaśle. Uczestnicy Warsztatów Filmowo-Fotograficznych z tego miasta mieli możliwość zadania kilkunastu pytań gwieździe. Nie zabrakło kwestii dotyczących udziału Roxie na Eurowizji, produkcji utworów, tego jak artystka rozwija swój wokal, czy pytań o codzienne życie. 

Jeden z uczestników warsztatów zastanawia się, jakiej piosenki Roksana Węgiel nie lubi. Najpierw jednak gwiazda ESKA Odwołuje Zimę 2020 zdradziła, które lubi. - Moją ulubioną piosenką jest Bunt. Lubię ogólnie takie klimaty, jak w Lay Low, MVP też lubię. Ogólnie całą tą białą płytę, reedycję płyty, wszystkie piosenki z niej lubię, bo są nowoczesne.

Która mi w ogóle nie leży? Chyba utwór Obiecuję. Fajnie mi się ją śpiewa na koncertach, widzę, że fani ją bardzo lubią, widzę, że się dobrze przy niej bawią. To jest taka radosna piosenka, ale ja jakoś do niej nie jestem przekonana. Jak jej słucham w takiej wersji, jaka jest nagrana, to tak sobie. Jak mam wybierać, to utwór Obiecuję.

- ujawniła młoda artystka. My za to bardzo lubimy tę piosenkę, dlatego serwujemy wam ją poniżej! Co więcej utwór lubią fani, ponieważ na YouTube od 17 sierpnia 2018, czyli od dnia premiery zebrał ponad 8,3 miliona wyświetleń i ponad 156 tysięcy łapek w górę. 

Fragment, w którym Roksana Węgiel zdradza tajemnicę swojej piosenki, której najbardziej nie lubi od 11 minuty poniższego wideo:

Najnowsze