Roksana Węgiel leci z nami na ESKA Odwołuje Zimę. Sprawdź szczegóły akcji i weź udział w zabawie

2020-02-23 14:17
Roksana Węgiel
Autor: Ramiz Gasanov

Brakuje ci energii i dobrego humoru, kiepsko znosisz niskie temperatury i brak słońca oraz odliczasz dni do wiosny? Radio ESKA przychodzi z pomocą! Przed nami kolejna już edycja zabawy ESKA Odwołuje Zimę, w trakcie której nasi słuchacze spędzą niesamowity czas w towarzystwie ulubionych gwiazd oraz prezenterów Radia ESKA. Jedną z gwiazd, która umili czas, będzie Roksana Węgiel. Sprawdź szczegóły akcji.

Roksana Węgiel leci z nami na ESKA Odwołuje Zimę. Radio ESKA od kilku lat odczarowuje zimę i sprawia, że zimowe miesiące nie są takie straszne. Radiowi prezenterzy zabierają swoich słuchaczy do ciepłych krajów, gdzie mają oni okazję zobaczyć niezwykłe miejsca, odpocząć na rajskich plażach oraz lepiej poznać swoje ukochane gwiazdy. Do tej pory Radio ESKA odwiedziło Egipt, Tajlandię czy też Wyspy Zielonego Przylądka. Tym razem miejscem docelowym akcji ESKA Odwołuje Zimę jest Dominikana! To wyjątkowy kraj położony na wyspie, którą otacza Morze Karaibskie. Słynie z niezwykle przyjaznych mieszkańców, którzy są stale uśmiechnięci i pomocni. Dominikana jest również znana z tego, że jest niezwykle roztańczona. To właśnie tam słuchacze Radia ESKA spędzą niezapomniany czas, w towarzystwie jednej z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia - Roksany Węgiel!

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - szczegóły akcji

ESKA Odwołuje Zimę to coroczna akcja, w której słuchacze Radia ESKA razem z gwiazdami polskiego show-biznesu odwołują zimę. W tym roku do wygrania jest wycieczka dla dwóch osób na rajskie plaże Dominikany. Aby wygrać, wystarczy codziennie od rana słuchać Radia ESKA, ponieważ będziemy zdradzać kolejne szczegóły akcji. 

W tym roku słuchaczom Radia ESKA towarzyszyć będzie Roksana Węgiel! Młoda wokalistka z pewnością zaśpiewa im swoje największe hity. Oprócz autorki Lay Low, na rajskich plażach Dominikany pojawi się również Jankes, Ola Kot oraz Ola Ciupa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze