Roksana Węgiel oczarowała publiczność w Armenii! Ludzie wstali i zaczęli bić brawa

2019-09-20 11:55 RW
Roksana Węgiel oczarowała publiczność w Armenii! Ludzie wstali i zaczęli bić brawa
Autor: WBF Roksana Węgiel oczarowała publiczność w Armenii! Ludzie wstali i zaczęli bić brawa

Roksana Węgiel zwyciężyła Eurowizję Junior i zyskała sławę w różnych zakątkach Europy. Młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej staje się coraz popularniejsza, a wszystko to za sprawą międzynarodowych występów. Roxie, w połowie września 2019 roku, pojawiła się w Armenii, gdzie wykonała swój eurowizyjny hit Anyone I Want To Be. Jej show porwało i oczarowało publiczność. Przekonajcie się oglądając występ sami - na ESKA.pl

Roksana Węgiel w Armenii zyskała nowych fanów i nikt nie ma wątpliwości, że światowa kariera młodej artystki nabiera szaleńczego tempa. Wkrótce można się spodziewać, że wokalistka z Jasła podbije serca widzów w innych krajach. Wizyta Roxie w Armenii nie była częścią trasy koncertowej promującej debiutancki album. 14-latka pojawiła się na tamtejszej scenie na zaproszenie organizatorów finału Depi Mankakan Evratesil, czyli armeńskich preselekcji do Eurowizji Junior 2019. Te przypomnijmy odbędą się w listopadzie w Gliwicach. 

Roksana Węgiel w Armenii - występ

Roksana Węgiel była jedną z gwiazd finału armeńskich preselekcji do Eurowizji Junior 2019. 14-latka tuż przed ogłoszeniem wyników zaśpiewała swój megahit, z którym zdobyła najwięcej punktów podczas Eurowizji Junior 2018. Mowa oczywiście o Anyone I Want To Be, który był również hitem w Radiu ESKA i ESKA TV. Roxie wzbudziła ogromne zainteresowanie swoją osobą. Gdy tylko pojawiła się na scenie wszyscy wstali i głośnymi brawami przywitali polską gwiazdę. 

Oprócz samego występu, uwagę skupił również strój 14-latki. Zobaczcie cały występ poniżej:

Warto dodać, że do Gliwic na Eurowizję dla Dzieci z Armenii poleci Karina Ignatyan. O zwycięstwo powalczy śpiewając utwór pt. Colours of Your Dream.

Roksana Węgiel popularność zawdzięcza zwycięstwu w pierwszej edycji The Voice Kids, ale światową rozpoznawalność zyskała dopiero po wygraniu dziecięcej Eurowizji. Najbardziej utalentowana dziecięca wokalistka w Europie wydała płytę, a wraz z nią trasę koncertową. Najdroższe wejściówki kosztowały 999 złotych i rozeszły się w błyskawicznym tempie. 

Roksana Węgiel to 14-latka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jej debiutancki singiel Żyj w serwisie YouTube wyświetlono 13 mln razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. Drugim singlem był utwór Obiecuję, którego teledysk obejrzano ponad 6 mln razy. Artystka nagrała również singiel Zatrzymać chwilę w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu animowanego Hotel Transylwania 3, w którym użyczyła głosu postaci Lucy.

Zobacz: Roksana Węgiel - wiek, wzrost, Eurowizja Junior, chłopak, piosenki, płyta, Instagram

W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. 12 kwietnia 2019 roku ukazał się singiel Lay Low, który trafił również na zagraniczne rynki, a teledysk w ciągu miesiąca przekroczył 6 milionów wyświetleń. W maju 2019 Roksana pojawiła się w charakterze gościa specjalnego w trakcie 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. Aktualnym singlem Roxie jest utwór Dobrze jest jak jest. 

Najnowsze