Roksana Węgiel - bilety za 999 złotych wyprzedane! Najdroższy pakiet rozszedł się błyskawicznie!

2019-09-02 11:29 MK
Roksana Węgiel da koncert na scenie warszawskiego centrum rozrywki! Bilety w sprzedaży!
Autor: WBF Roksana Węgiel da koncert na scenie warszawskiego centrum rozrywki! Bilety w sprzedaży!

Po wygranej w The Voice Kids, a następnie podczas Eurowizji Junior 2018, Roksana Węgiel stała się gwiazdą numer jeden w naszym kraju. Pomimo młodego wieku, artystka ma już na swoim koncie kilka radiowych hitów, współpracę z Edytą Górniak oraz status złotej płyty. Teraz, przed Roxie kolejne wyzwanie. Wokalistka wyrusza w trasę koncertową, a najdroższe bilety na jej show w kilku miastach rozeszły się szybciej, niż ktokolwiek przypuszczał. Dowiedz się więcej na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - bilety za 999 złotych rozeszły się w ekspresowym tempie! Tak jak informowaliśmy wcześniej, młoda gwiazda z Jasła już w październiku wyruszy w swoją pierwszą trasę koncertową, zatytułowaną The X Tour Roxie. Dostępnych jest wiele pakietów biletów, jednak największe poruszenie w sieci wywołał ten nazwany Backstage Pass, umożliwiający m.in. spotkanie z Roksaną, nagranie z nią unikalnego Tik Toka oraz uczestnictwo w próbie. Za takie atrakcje zainteresowani musieli zapłacić aż 999 złotych. Zdaniem wielu internautów, taka cena była stanowczo za duża. Ich opinie nie przeszkodziły jednak artystce w ekspresowym wyprzedaniu wejściówek.

Roksana Węgiel - bilety

Wchodząc na oficjalną stronę dystrybutora, można zauważyć, że w Warszawie, Opolu, Katowicach, Rzeszowie i Gdańsku niedostępne są już Backstage Pass. Jak się okazuje, fani Roksany Węgiel po raz kolejny pokazali jej, że zawsze może na nich polegać. W pięciu na osiem koncertowych miast, bilety za 999 złotych rozeszły się w zaledwie kilka dni! Na ten moment, nie wiadomo czy organizator wydarzenia podejmie decyzję o uruchomieniu sprzedaży dodatkowej puli biletów. Dla zainteresowanych show Roxie, dostępne są jeszcze inne pakiety, jednak warto się pospieszyć z zakupem, bo niedługo również i one mogą się wyprzedać. 

Najnowsze