Roksana Węgiel uciekła z domu! Co się wydarzyło?

2019-09-11 13:49 A.D.
Roxie
Autor: East News / Jan Bielecki

Roksana Węgiel to popularna wokalistka nie tylko w Polsce, ale i na świecie! Młoda artystka podbija listy przebojów, a niedawno rozpoczęła promocję swojej pierwszej trasy koncertowej. Roxie jest teraz niemal ideałem, jednak w przeszłości potrafiła pokazać swój ostry charakterek. Ma na swoim koncie między innymi ucieczkę z domu!

Roksana Węgiel to niezwykle kulturalna, utalentowana i życzliwa młoda wokalistka, która swoim talentem i zachowaniem ujęła i młodzież i dorosłych. Wokalistka jest zwyciężczynią Eurowizji Junior 2018 i pierwszej edycji programu The Voice Kids. Chociaż teraz rodzina może być z niej naprawdę dumna, to nie zawsze tak było! Roxie potrafiła 'dać popalić' swoim najbliższym w przeszłości. Jednym z jej największych wyskoków była... ucieczka z domu! Jak do tego doszło?

Zobacz też: Ona by tak chciała - parodia. Obnaża prawdę o użytkownikach Instagrama?

Roksana Węgiel - czemu uciekła z domu?

Roksana była prawdziwym utrapieniem dla swoich rodziców i kopalnią szalonych pomysłów. Wokalistka była niedawno gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Zdradziła tam historię o tym, jak pewnego razu uciekła z domu! 

Raz uciekłam z koleżanką z domu. Nie dlatego, że miałam jakiś konflikt z rodzicami. Miałam 7 lat i planowałam wczasy z koleżanką. Skończyło się tak, że całe Jasło nas szukało.

Dziewczynki przestraszyły się dopiero, gdy na dworze zaczęło się ściemniać. Na szczęście cała przygoda zakończyła się dobrze, a Roksana miała poważną nauczkę na resztę życia. 

Najnowsze