Roksana Węgiel dała czadu podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Tego występu nie da się zapomnieć!

2021-07-12 9:20 Ewelina Kulasza
Roksana Węgiel
Autor: Screen z YouTube/Bądźmy Razem. TVP

Roksana Węgiel była jedną z gwiazd, która dała czadu podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Koncert odbył się w sobotni wieczór 10 lipca w nadmorskim Świnoujściu i nie mogło być inaczej... Występ młodej artystki powalił widzów na kolana. Takiej energii może pozazdrościć jej każdy!

Roksana Węgiel na Wakacyjnej Trasie Dwójki, dała po prostu czadu! Zwyciężczyni The Voice Kids oraz Eurowizji Junior 2018, rozwija swoją karierę w szybkim tempie. Wydaje hit za hitem, zdobywa nagrody, rozwija swoje social media, a także koncertuje. Oprócz tego zdecydowała się na współpracę z najpopularniejszą paczką youtuberów, czyli z Ekipą Friza. Oczywiście chodzi o kawałek Tromby i Marcysi - Napad na Bank, w który Roxie wpasowała się wręcz idealnie! Co ciekawe, piosenka z oficjalnym klipem w zaledwie tydzień została wyświetlona na samym YouTube ponad 9,2 mln razy. Oprócz tego Roksana Węgiel przeszła metamorfozę i zaczęła intensywnie koncertować. Po długim lockdownie związanych z pandemią, wróciła na scenę i znowu daje czadu. Jej koncerty to istna petarda, a udowodniła to po raz kolejny występując podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Koncert Lato, muzyka, zabawa odbył się w sobotę 10 lipca w nadmorskim Świnoujściu, a Roxie była jedną z gwiazd, która zadbała o niesamowitą atmosferę!

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Roksana Węgiel robi show na koncercie

Roksana Węgiel wyszła na wielką scenę Wakacyjnej Trasy Dwójki i oczarowała wszystkich bez żadnego ale. Jej talent zachwyca wszystkich, a teraz jeszcze nowa fryzura, która być może również dodaje jej powera na scenie. Roxie w Świnoujściu zaśpiewała swój eurowizyjny kawałek Anyone I Want To Be, a także Dobrze Jest Jak Jest. Na scenie wyglądała olśniewająco w błękitnej stylizacji składającej się z długich, dzwonowatych spodni, a także krótkiej bluzeczki, która odsłaniała lekko jej brzuch. To jednak nie koniec jej występu, po kilkunastu minutach artystka wróciła na scenę i zaśpiewała cover Katy Perry - Chained To The Rhythm. Oczywiście pojawiła się w nowej stylówce, czyli biało-różowym topie, różowych spodenkach i butach, które zdobiły 'pompony' w podobnych kolorach. W przerwie podpisywała za kulisami koszulki dla widzów, a na samym końcu zaprezentowała swój najnowszy hit Korona. Widzowie przed sceną, jak i telewizorami byli nią zachwyceni! Ta dziewczyna ma power!

Najnowsze