Roksana Węgiel jak Christina Aguilera?! Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę

2021-07-05 9:45
Roksana Węgiel
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Roksana Węgiel to piosenkarka młodego pokolenia, która zaraża wszystkich swoich optymizmem, a także pokazuje, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Gwiazda nie poddaje się i idzie przez branżę muzyczną jak burza, a w dodatku spełnia się też w innych kwestiach. Teraz przeszła ogromną metamorfozę, a internauci są zachwyceni!

Tej dziewczyny nie trzeba nikomu przedstawiać. Mowa oczywiście o Roksanie Węgiel, która dziś jest nie tylko gwiazdą młodego pokolenia, ale także jedną z popularniejszych muzycznych artystek w naszym kraju. To ona jest inspiracją dzieci i młodzieży, a w dodatku wyznacza trendy w modzie, a nawet w social mediach. Oprócz tego tworzy kawałki, które za każdym razem spotykają się z ogromnym zachwytem. Co ciekawe, jeszcze nie tak dawno, Roxie zrobiła wielkie wow występując u boku Tromby i Marcysi z Ekipy Friza w kawałku Napad na bank. Niezwykle emocjonalny i lekki singiel, jest pozycją, która pojawia się krążku popularnych youtuberów SEZON 3, a Roksana Węgiel idealnie wpasowała się w tę współpracę.

16-letnia piosenkarka, która zdobyła rozgłos za sprawą The Voice Kids nie zatrzymuje się ani na chwilę, a w dodatku zmieniła wizerunek! Teraz wygląda całkiem inaczej, a internauci są zachwyceni jej metamorfozą. Niektórzy uważają nawet, że Roxie wygląda jak amerykańska piosenkarka Christina Aguilera. Są do siebie podobne?

Roksana Węgiel zdradziła z czym nie radzi sobie w szkole

Roksana Węgiel - metamorfoza

Roksana Węgiel zdecydowała się na poważny krok! Chodzi oczywiście o metamorfozę, która zmieniła jej wygląd. Młodziutka piosenkarka postawiła tym razem na zmianę fryzury, która okazała się być strzałem w 10-tkę! Na jej brązowych włosach zawitały jasne pasemka, które rozświetliły jej buzię. Fani Roxie są zachwyceni do tego stopnia, że zasypali ją pozytywnymi komentarzami i lajkami. Wśród internautów swoje zdanie wyraziły również gwiazdy ze świata muzyki i internetu, między innymi Alicja Szemplińska, Sylwia Lipka, czy też Daniel Rusin, znany jako Reżyser Życia.

- Pięknie w tych włoskach !! ❤️

- Myślałem,że młoda Christina Augilera 😅

- Genialnie wyglądasz! 😍 nowy utwór SZTOS 🔥🔥🔥

- Wyglądasz jak gwiazda Hollywood

Czy faktycznie 16-letnia artystka przypomina młodziutką Christinę Aguilerę? Taki komentarz pod jej zdjęciem z pewnością umilił jej dzień! A Wam jak podoba się metamorfoza Roksany Węgiel? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej.

Najnowsze