QUIZ. Jesteś tak mądry, jak maturzysta? 30/33 oznacza, że masz nieprzeciętny intelekt!

i

Autor: canva QUIZ. Jesteś tak mądry, jak maturzysta? 30/33 oznacza, że masz nieprzeciętny intelekt!

TEST WIEDZY

QUIZ z wiedzy ogólnej. 30/33 oznacza, że masz nieprzeciętny intelekt!

2024-07-17 8:16

QUIZ. 33 pytania z wiedzy ogólnej mogą sprawić spore problemy i finalnie komplet punktów uzyskają tylko prawdziwi geniusze. A pytamy głównie o wiedzę ze szkoły średniej. Każdy, kto aktualnie uczy się na tym poziomie lub jest już absolwentem powinien poradzić sobie z większą częścią pytań. Język polski, matematyka, geografia, historia czy nawet wiedza o społeczeństwie. Poświęć kilka minut, żeby to sprawdzić, czy masz nieprzeciętny intelekt.

QUIZ. Jesteś tak mądry, jak maturzysta? Pora to w końcu dobrze sprawdzić! Nie mamy wątpliwości, że jedni z naszym szkolnym testem wiedzy poradzą sobie bez żadnego problemu, a drudzy mogą mieć kłopot z poszczególnymi zagadnieniami. Pytamy chociażby o autorów poszczególnych lektur, bohaterów, a nawet sprawdzamy waszą podstawową wiedzę matematyczną. Quiz wiedzy ogólnej maturalnej momentami jest banalnie prosty. Większość pytań do najłatwiejszych nie należy i trzeba wysilić swoje szare komórki. Rozwiązując quiz szkolny 2024 postaraj się uzyskać jak najwięcej punktów. Finalnie 30/33 oznacza, że masz nieprzeciętny intelekt!

QUIZ. 100 pytań ze wszystkiego. Mniej niż 19 błędów, jesteś chodzącą encyklopedią!

Studniówka 2024 I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie

Arcytrudny QUIZ z wiedzy ogólnej. 33 pytania dla wytrwałych. 31/33 sukcesem!

Pytanie 1 z 33
1. Jak nazywa się środek stylistyczny, który stworzony jest z wyrazów o przeciwnej treści tworząc sprzeczność np. "żywy trup"?
Listen on Spreaker.