Quiz PRL. 50 pytań ogólnych. 48/50 punktów o życiu za komuny da powód do radości!

i

Autor: Bartlomiej Magierowski/East News Quiz PRL. 50 pytań ogólnych. 48/50 punktów o życiu za komuny da powód do radości!

TEST WIEDZY

Quiz PRL. 50 pytań ogólnych. 48/50 punktów o życiu za komuny da powód do radości!

2024-07-12 15:27

Quiz PRL. 50 pytań ogólnych dla jednych to błahostka a dla drugich to trudny orzech do zgryzienia. Szczególnie dlatego, że nasz PRL Quiz 2024 zawiera pytania związane ze wszystkimi sferami życia w komunie. Od trudnej pracy na chleb, po politykę od której bardzo dużo zależało. Najlepiej poradzą sobie starsi posiadający słoniową pamięć. Gorszy wynik osiągną młodzi, którzy urodzili się w latach 90. Mylimy się? Udowodnijcie nam rozwiązując specjalnie przygotowany przez nas test wiedzy.

Quiz PRL. 50 pytań ogólnych doskonale pokaże, jaka jest wasza wiedza, a przede wszystkim pamięć związana z życiem za komuny. Trudny quiz PRL da powody do radości, jeśli popełnicie dwa błędy. Uzyskując wynik 48/50 punktów będziecie mogli mówić o sobie, że jesteście prawdziwymi ekspertami. Zadowalający będzie ostatecznie wynik 40/50 poprawnych odpowiedzi. Jakie pytania zawiera nasz nowy QUIZ PRL? Pytamy zarówno o kultowe powiedzonka dawnych czasów, zwyczaje, jak i banknoty, czy nazwy popularnych produktów. Arcytrudny PRL Quiz zawiera też pytania związane z nazewnictwem zawodów uprawianych przez klasę społeczną i polityków zajmujących wysokie stanowiska. Koniecznie rozwiąż QUIZ PRL 50 pytań w 10 minut a następnie wyślij go swojemu znajomemu!

QUIZ. 100 pytań ze wszystkiego. Mniej niż 19 błędów, jesteś chodzącą encyklopedią!

Powstał w PRL, budzi ogromny zachwyt do dziś. Najbardziej nietypowy blok w Polsce stoi w Warszawie

Quiz PRL. 50 pytań ogólnych o życiu za komuny! ROZWIĄŻ

Pytanie 1 z 50
1. Wąski krawat noszony w czasach PRL to: