Quebonafide stanowczo o Taconafide. Taco Hemingway'a zastąpi inny artysta?

2020-04-08 14:07
Quebonafide stanowczo o Taconafide. Będą nowe piosenki z Taco Hemingway'em?
Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS Quebonafide stanowczo o Taconafide. Będą nowe piosenki z Taco Hemingway'em?

Taconafide to jeden z najważniejszych muzycznych projektów na polskim rynku w ostatnich latach. Quebonafide i Taco Hemingway za album Soma 0,5 mg zdobyli mnóstwo nagród, a sam krążek osiągną status Diamentowej Płyty. Czy Quebo planuje kolejny taki projekt, ale z innym twórcą? Przekonajcie się i poznajcie odpowiedź - na ESKA.pl.

Quebonafide i Taco Hemingway stworzyli projekt, który mocno namieszał na polskim rynku muzycznym. Taconafide po dziś dzień zapisało się na kartach historii polskiej muzyki dużymi literami. Fani, zanim pojawiły się wspólne utwory artystów, czuli lekki niepokój, który wyrażali na grupach w serwisach społecznościowych. Uważali, że takie połączenie okaże się strzałem w kolano. Nic dziwnego, że obawy były duże. W końcu to zderzenie dwóch różnych umysłów, perspektyw i wrażliwości artystycznych. Ostatecznie, jak się okazało, połączenie Kuby Grabowskiego i Filipa Szcześniaka, zaowocowało produkcjami, które już teraz są uznane zasłużonym mianem wielkich hitów, a często nawet klasyków. Taconafide wydał album Soma 0,5 mg, który uzyskał status Diamentowej Płyty. Singlem przewodnim jest oczywiście kawałek Tamagotchi, który skomponował Forxst. Hitem okazał się również numer Kryptowaluty, który od niedawna gramy na antenie Radia ESKA. Biorąc pod uwagę sukces, jaki raperzy osiągnęli ze swoim projektem, fani pragną więcej. Czy Taconafide kiedykolwiek powróci? 

Zobacz: 50 milionów na drugą rocznicę Taconafide! Quebo i Taco rozbili bank!

Taconafide - nowa płyta, nowe piosenki

Quebonafide i Taco Hemingway osiągnęli bardzo dużo projektem Taconafide. To nie tylko status diamentowej płyty. To też momentalnie wyprzedane koncerty, miliony wyświetleń oraz odsłuchań utworów i większa rozpoznawalność, która nie do końca podoba się raperom. Zdecydowanie, powtórzenie tak licznych osiągnięć byłoby bardzo trudne, a kto wie - może nawet niemożliwe. Choć, to ryzykowne stwierdzenie, bo zarówno Quebo, jak i Taco udowadniali już, że niemożliwe nie istnieje. 

Zobacz: Quebonafide, Taco Hemingway, Mata - jak zmienili się polscy raperzy?

Quebonafide tuż po wydaniu albumu Romantic Psycho 2020 gościł w Sportowym Kanale u Tomasza Smokowskiego. W pewnym momencie zmierzył się z pytaniami, które wymyślił jeden z widzów i fan rapera. W Hejt Parku padło pytanie o to, czy planuje stworzyć taki sam projekt, jak z Taco Hemingway'em. Odpowiedź była stanowcza i bez chwili zawahania. Quebo stwierdził, że nie. Pojawiły się jednak opinie, że artyści powinni ponownie stworzyć wspólny projekt pod nazwą Taconafide 2. A co Wy sądzicie? Dajcie znać głosując w sondzie powyżej.

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze