Quebonafide, Taco Hemingway, Mata - jak zmienili się polscy raperzy?

2020-02-13 14:45 MK
Quebonafide
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER & okładka płyty ROMANTICPSYCHO

Metamorfoza, jaką przeszedł raper Quebonafide zaskoczyła wszystkich! Po charakterystycznych tatuażach i włosach przefarbowanych na blond czy zielono nie ma już śladu. Którzy raperzy równie mocno się zmienili? Jak wyglądali kiedyś, a jak wyglądają teraz? Na ESKA.pl znajdziecie galerię, z której dowiecie się, jak na przestrzeni lat zmieniali się przedstawiciele polskiej sceny hip-hopowej.

Quebinafide - tatuaże na torsie, rękach i szyi, wymyślne fryzury, krzykliwe kolory i ekstrawaganckie stylówki - tak prezentował się jeszcze niedawno jeden z najpopularniejszych obecnie polskich raperów. Wraz z wydaniem kawałków ROMANTICPSYCHO oraz Jesień z gościnnym udziałem Natalii Szroeder, Kuba Grabowski zmienił styl o sto osiemdziesiąt stopni. Zarówno na okładce płyty, jak i w teledysku zrealizowanym do drugiego kawałka, Quebo ma przystrzyżone ciemne włosy, na nosie okulary, jego ciała nie zdobią tatuaże, a z ubioru bardziej przypomina informatyka, aniżeli charyzmatycznego przedstawiciela polskiej sceny hip-hopowej.

Przemiana Quebo, która jest oczywistym nawiązaniem do jego lat studenckich, zainspirowała nas do stworzenia galerii, z której dowiecie się, jak jeszcze kilka lat temu wyglądali czołowi polscy raperzy, podbijający dziś listy sprzedaży w całym kraju i generujący miliony wyświetleń w serwisie YouTube. W galerii KIEDYŚ vs. DZIŚ nie zabrakło Maty, Taco Hemingwaya, Tedego czy wspomnianego Quebonafide. Zobaczcie koniecznie!

Najnowsze