Quebonafide, Taco Hemingway, Mata - jak zmienili się polscy raperzy?

2020-02-13 14:45
Quebonafide
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER & okładka płyty ROMANTICPSYCHO

Metamorfoza, jaką przeszedł raper Quebonafide zaskoczyła wszystkich! Po charakterystycznych tatuażach i włosach przefarbowanych na blond czy zielono nie ma już śladu. Którzy raperzy równie mocno się zmienili? Jak wyglądali kiedyś, a jak wyglądają teraz? Na ESKA.pl znajdziecie galerię, z której dowiecie się, jak na przestrzeni lat zmieniali się przedstawiciele polskiej sceny hip-hopowej.

Quebinafide - tatuaże na torsie, rękach i szyi, wymyślne fryzury, krzykliwe kolory i ekstrawaganckie stylówki - tak prezentował się jeszcze niedawno jeden z najpopularniejszych obecnie polskich raperów. Wraz z wydaniem kawałków ROMANTICPSYCHO oraz Jesień z gościnnym udziałem Natalii Szroeder, Kuba Grabowski zmienił styl o sto osiemdziesiąt stopni. Zarówno na okładce płyty, jak i w teledysku zrealizowanym do drugiego kawałka, Quebo ma przystrzyżone ciemne włosy, na nosie okulary, jego ciała nie zdobią tatuaże, a z ubioru bardziej przypomina informatyka, aniżeli charyzmatycznego przedstawiciela polskiej sceny hip-hopowej.

Przemiana Quebo, która jest oczywistym nawiązaniem do jego lat studenckich, zainspirowała nas do stworzenia galerii, z której dowiecie się, jak jeszcze kilka lat temu wyglądali czołowi polscy raperzy, podbijający dziś listy sprzedaży w całym kraju i generujący miliony wyświetleń w serwisie YouTube. W galerii KIEDYŚ vs. DZIŚ nie zabrakło Maty, Taco Hemingwaya, Tedego czy wspomnianego Quebonafide. Zobaczcie koniecznie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze