Quebonafide KRÓLUJE na świecie! Takiego sukcesu nie ma żaden polski artysta!

2020-04-07 15:28
Quebonafide KRÓLUJE na świecie! Takiego sukcesu nie ma żaden polski artysta!
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS Quebonafide KRÓLUJE na świecie! Takiego sukcesu nie ma żaden polski artysta!

Quebonafide osiągnął międzynarodową sławę! Sam z pewnością nie spodziewał się i nie zakładał, że osiągnie tak dużą popularność. Wszystko to oczywiście zasługa fanów oraz osób, które zaintrygował zmieniając wizerunek. Piosenkami z płyty Romantic Psycho przebił między innymi The Weeknd, Dua Lipę, Lewisa Capaldiego, czy chociażby Doja Cat. Chcecie dowodu? Podrzucamy go na ESKA.pl!

Quebonafide płytą Romantic Psycho 2020 namieszał na muzycznym rynku w Polsce. Zamieszanie zaczęło się od niespodziewanej i zaskakującej metamorfozy rapera, o której wszyscy mówili. Quebo bez tatuaży, w jasnoniebieskiej koszulce polo i w okularach sprzed lat intrygował tysiące osób. Wszystko stało się jasne 1 kwietnia, kiedy to opublikował teledysk Szubienicapestycydybroń. W muzycznym obrazku, który od 5 dni jest na szczycie karty na czasie YouTube, artysta w towarzystwie kobiet zdziera maskę, pod którą ukrywał swoją prawdziwą twarz. Zmiana wizerunku Quebonafide, to jedna z najciekawszych historii oraz jedna z najlepszych akcji marketingowych w ostatnich latach, jeśli chodzi o branżę rozrywkową. Z pewnością miało to wpływ, na niezwykłe osiągnięcie, którym może się pochwalić Kuba Grabowski. Jak się okazuje piosenki z płyty Romantic Psycho dotarły na międzynarodowe zestawienie! 

Dodajmy, że Bubbletea z Darią Zawiałow, a także Szubienicapestycydybroń możecie usłyszeć na antenie Radia ESKA. Na te numery możecie głosować w ramach Podwójnej Gorącej 20!

Quebonafide - piosenki z Romantic Psycho

Piosenki z Romantic Psycho od Quebonafide zebrały miliony wyświetleń na YouTube, ale również zdobyły uznanie w internetowych sklepach muzycznych. Cała płyta w wersji europejskiej, a dokładniej 16 utworów - znalazło się na pierwszych szesnastu miejscach w zestawieniu Top 50 Poland na Spotify. To ogromny sukces, ale warto wspomnieć o równie wielkim osiągnięciu rapera z Ciechanowa. Zajrzeliśmy na listę najpopularniejszych tekstów piosenek na świecie. Takowe zestawienie prowadzi jeden z najpopularniejszych serwisów internetowych z warstwami lirycznymi, Genius.

W pierwszej dziesiątce znalazł się tekst piosenki Godzilla, Eminema, a także Safaera, Bad Bunny'ego. Na szczycie zestawienia, czyli najchętniej szukana jest warstwa liryczna Toosie Slide od Drake'a. W gronie najpopularniejszych znalazły się również teksty Quebonafide! Na miejscu 11. jest Bubbletea. Warto dodać, że tekst utworu z Darią Zawiałow jest popularniejszy na świecie niż Blinding Lights od The Weeknd i The Box od Roddy Riccha, czyli najpopularniejszych hitów z listy Billboard Hot 100! W rankingu Genius na miejscu 19. znaleźliśmy Tokyo2020 z Taco Hemingway'em, a na 23. miejscu Szubienicapestycydybroń. W dalszej części rankingu, dokładniej na miejscu 30., znalazło się miejsce dla utworu z Matą, 41. miejsce z Sokołem, 53. Ajetlqagtomójnowydrag, a 58. Tęskniezatarymkanye z Natalią Szroeder.

Gratulujemy Quebonafide tego osiągnięcia i czekamy na diamentową płytę dla Romantic Psycho.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze