Quebonafide prosi fanów o cierpliwość. Nowa płyta będzie inna niż wszystkie

2019-10-21 12:27 RW
Quebonafide prosi fanów o cierpliwość. Nowa płyta będzie inna niż wszystkie
Autor: Krzysztof Radzki/East News Quebonafide prosi fanów o cierpliwość. Nowa płyta będzie inna niż wszystkie

Quebonafide ma za sobą bardzo pracowite i owocne miesiące. Od dłuższego czasu nieustannie podróżuje, dając koncerty w wielu miastach naszego kraju. Fani chcą więcej i mają nadzieję, że Quebo włoży jeszcze więcej wysiłku i nagra zupełnie nowy materiał. Już wiemy, że artysta przygotowuje słuchaczy na coś niezwykłego. Przekonajcie się sami, bo szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Nowa płyta Quebonafide to obiekt marzeń wielu fanów. Już wkrótce może się ono spełnić! 19 października raper wystąpił na QueFestival, czyli hip-hopowej imprezie organizowanej przez Megaclub Events oraz wytwórnię QueQuality. Gospodarz wydarzenia wykonał kilka utworów z płyty Soma 0,5 mg, a także Egzotyki, za którą odebrał diamentową płytę. Niektórzy mieli nadzieję, że artysta zaśpiewa przedpremierowe kawałki i zapowie kolejną w swojej karierze płytę. Tak się jednak nie stało, a Quebo wytłumaczył, jaki jest tego powód. 

Zobacz: Niepublikowane zdjęcia Taco Hemingway'a! Tak pracował nad okładką płyty

Quebonafide - kiedy płyta? 

Quebonafide dawno nie wydał solowego krążka, dlatego najwięksi fani zaczynają się niecierpliwić. Ostatnie wydawnictwo pojawiło się w 2017 roku. Mowa o diamentowym krążku Egzotyka, z którego pochodzą hity: Madagaskar, C'est La Vie, Bollywood czy Quebahombre. Niedawno, bo w 2018 roku, artysta podbił polski rynek projektem Taconafide, stworzonym we współpracy z Taco Hemingway'em.

W czasie QueFestiwal, w katowickim Spodku, odniósł się do komentarzy fanów, którzy są zniecierpliwieni i wyczekują nowych, muzycznych rzeczy. Quebo poprosił o chwilę cierpliwości, bo chciałby stworzyć muzykę, z której każdy będzie w pełni zadowolony.

Wypadałoby coś powiedzieć, bo to jest dla mnie duża rzecz i nie chciałbym byście myśleli, że spływa to po mnie, jak po kaczce. (...) Nie chciałbym was zawieść żadnym ze swoich działań i na pewno, jeśli jeszcze trochę uzbroicie się w cierpliwość, to postaram się zrobić wszystko, żeby następna rzecz, którą będę robił nie byłyby tym samym, co tworzyłem do tej pory. Jestem z was, fanów, bardzo dumny, chciałbym, żebyście byli również dumni ze mnie. Jesteście wielcy, dziękuję.

- powiedział Quebonafide. Jednocześnie nie można jednoznacznie stwierdzić, czy mówił o nowej płycie. Być może chodziło o kolejny, hitowy projekt na skalę Taconafide.

Zobacz: Pezet idzie śladami Taco Hemingwaya - zagra tylko JEDEN koncert. Kiedy i gdzie?

Kuba Grabowski, bo tak naprawdę nazywa się Quebo, od kilku lat nieustannie jest w trasie koncertowej. W 2015 i 2016 koncertował w ramach trasy Ezoteryka, a w 2016-2018 rozpoczął promocję albumu Egzotyka. 2018 rok, to również wspólne, rekordowe tournee z Taco Hemingway'em i trasą Ekodiesel Tour. Quebonafide solowo występuje na festiwalach, juwenaliach czy dniach miast. 

Najnowsze